شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:43 منتشر شده در مورخ: 1400/07/26 شناسه خبر: 1777190
پس از حکمیت وزارت ورزش و جوانان؛

ابلاغ فسخ قرارداد همکاری باشگاه استقلال با کارگزار جنجالی/ حمایت های‌وب خاتمه یافت؛ آبی‌ها در آستانه توافق با اسپانسر جدید!

ابلاغ فسخ قرارداد همکاری باشگاه استقلال با کارگزار جنجالی/ حمایت های‌وب خاتمه یافت؛ آبی‌ها در آستانه توافق با اسپانسر جدید!
با حکمیت وزارت ورزش و جوانان، فسخ قرارداد همکاری باشگاه استقلال با شرکت های‌وب ابلاغ شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، با گواهی کمیته حَکَمیت وزارت ورزش و جوانان، فسخ قرارداد همکاری ازسوی باشگاه استقلال به شرکت های‌وب ابلاغ شد.

فرشید سمیعی، معاون امور حقوقی و قرارداد‌های باشگاه استقلال اظهار داشت: در ابتدای هفته گذشته درخواست فسخ یک‌طرفه را به دلیل عدم انجام تعهدات توسط شرکت های‌وب به کمیته راهبری، نظارت و حَکَمیت وزارت ورزش و جوانان ارائه کردیم که کمیته محترم به طرفین ابلاغ نمود و چهارشنبه هفته گذشته ساعت ۱۷:۳۰ برای استماع اظهارات و بررسی اسناد تعیین شد اما شرکت مذکور از ارسال اسناد خودداری کرد و در ساعت ۱۷:۲۳ دقیقه (هفت دقیقه قبل از شروع جلسه) طی یک نمابر به وزارت ورزش و جوانان اعلام نمود که مدیرعامل شرکت های‌وب در مسافرت خارج از کشور هستند و قادر به شرکت درجلسه نیستند.

سمیعی عنوان داشت: کمیته مذکور مجددا برای روز شنبه ۲۴ مهر ساعت ۱۰ صبح تعیین وقت نمود که این بار هر دو طرف شرکت کردند و در جلسه‌ای که بیش از دو ساعت طول کشید، طرفین مطالب خود را مطرح کردند که متاسفانه منجر به تفاهم نشد و قرار بر صدور گواهی و حکم کمیته راهبری، نظارت و حَکَمیت وزارت ورزش و جوانان شد که ۴۸ ساعت بعد، یعنی امروز دوشنبه گواهی حکم مبنی بر تایید نظر شرکت فرهنگی ورزشی استقلال ایران در خصوص بر عدم ایفای تعهدات قراردادی توسط شرکت داده گستر عصر نوین که مجوز فسخ یک‌طرفه است، به نشانی باشگاه ابلاغ شد.

معاون امور حقوقی و قرارداد‌های باشگاه استقلال گفت: از این رو بدواً و همین امروز فسخ قرارداد از ناحیه استقلال به شرکت های‌وب اعلام و متعاقبا نسبت به انعقاد قرارداد با کارگزار جدید اقدام خواهد شد. فسخ یکطرفه قرارداد به معنای عدول، گذشت یا انصراف شرکت فرهنگی ورزشی استقلال ایران از مطالبه تتمه قدر السهم خود از قرارداد همکاری سابق فیمابین نبوده و استقلال حق مراجعه به مراجع صالحه قضایی جهت مطالبه تتمه قدر السهم، برای خود محفوظ می‌داند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1777190
ارسال نظر
نظرات