شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 11:03 منتشر شده در مورخ: 1400/07/27 شناسه خبر: 1777331
به منظور بازدید از چند واحد صنعتی صورت گرفت؛

سفر ۲روزه معاون وزیر صمت به استان سمنان

سفر ۲روزه معاون وزیر صمت به استان سمنان
معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران جهت بازدید از چندین واحد صنعتی به استان سمنان سفر کرد تا مشکلات صنعتگران را رسیدگی و روند اجرای طرح‌های عمرانی را بررسی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، علی رسولیان، معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران صبح امروز با استقبال رسمی علیرضا شریفی‌نژاد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان و حسن آل‌بویه مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان وارد سمنان شد.

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در نخستین روز از سفر ۲ روزه خود به استان سمنان با حضور در شهرک صنعتی ایوانکی ضمن بازدید از واحد "کارتن‌سازی مهدیار"  به مشکلات صنعتگران رسیدگی و روند اجرای طرح‌های عمرانی این شهرک صنعتی را بررسی می‌کند.

رسولیان با حضور در شهرک صنعتی گرمسار از طرح صنعتی "فولاد تجارت طرق" بازدید و در جریان روند اجرای طرح‌های عمرانی این شهرک صنعتی قرار می‌گیرد.

معاون وزیر صمت در ادامه نخستین روز سفر ۲ روزه خود به استان سمنان، با حجت الاسلام مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان در محل دفتر ایشان دیدار خواهد داشت.

سپس، رسولیان با سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان در محل استانداری سمنان دیدار و در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شرکت و سخنرانی می‌کند.
 
وی در ادامه پس از بازدید از پروژه‌های عمرانی منطقه‌ ویژه اقتصادی سمنان؛ طرح توسعه‌ای شرکت "تیراژه دیزل" را کلنگ زنی و واحد صنعتی "کابل سپهر البرز" در شهرک صنعتی سمنان را افتتاح خواهد کرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، از شرکت "درین ریس" بازدید و سپس در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح "در ریس" حضور بهم می‌رساند.

وی در ادامه، پس از بازدید از شرکت " پاریزان صنعت"  با حضور در مرکز خدمات فن آوری کسب و کار، شرکت " تحقیق و توسعه افرا" را افتتاح می‌کند.

رسولیان در پایان نخستین روز از سفر خود به استان، از  واحد تولیدی و صنعتی "عقاب افشان" و زیرمجموعه‌های آن واقع در شهرک صنعتی سمنان بازدید خواهد‌ کرد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، در دومین روز سفر خود به استان سمنان ابتدا از شرکت "صنایع چوب حیدرهایی" و سپس "پروژه‌ پست برق" شهرک صنعتی دامغان بازدید می‌کند.

رسولیان در ادامه حضور در شرق استان سمنان جهت رسیدگی به مشکلات حوزه صنعت از طرح صنعتی "صنایع فرو آلیاژ پارس" و بررسی روند اجرای پروژه‌ عمرانی شبکه آب شهرک صنعتی دامغان بازدید خواهد کرد.

حضور در شهرک صنعتی شاهرود و بازدید از شرکت "سیم و کابل مغان" و طرح صنعتی " ذوب آهن شاهرود" و فاز توسعه این شهرک و بررسی روند اجرای طرح‌های عمرانی آن از برنامه‌های پایانی سفر معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به استان سمنان است‌.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1777331
ارسال نظر
نظرات