شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 18:08 منتشر شده در مورخ: 1400/07/27 شناسه خبر: 1777565
رئیس فراکسیون ورزش مجلس:

لایحه نظام جامع باشگاه‌داری اصلاحات می‌خواهد

لایحه نظام جامع باشگاه‌داری اصلاحات می‌خواهد
رئیس فراکسیون ورزش مجلس گفت: لایحه نظام جامع باشگاه‌داری ارائه شده از سوی دولت پیشین دارای ایرادهای مختلفی بوده و نیازمند اصلاحات است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدمهدی فروردین در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز اظهار کرد: در دیدار وزیر ورزش با نمایندگان مجلس به مهمترین موضوعات این حوزه پرداخته شده و بیان دغدغه‌ها و مطالبات جامعه ورزشی کشور، تمهیداتی اتخاذ شد.

 
وی گفت: علاوه بر گزارش عملکرد ۵۰ روز کار وزیر به نمایندگان و ارائه برنامه از سوی مدیران منصوب شده، به اشکالات و ایرادات وارده به لایحه نظام جامع باشگاه‌داری ارائه شده از سوی دولت پیشین به مجلس پرداخته شد.
 
رئیس فراکسیون ورزش مجلس خاطرنشان کرد: بنابراین مقرر شد این لایحه بار دیگر مورد ارزیابی و چکش‌کاری قرار گرفته و ایرادات و کاستی‌‎های آن احصاء و برطرف شود.
 
فروردین، تکمیل و اتمام پروژه‌های ورزشی را از دیگر اولویت‌های مورد تاکید مجلس و وزارت ورزش برشمرد و بیان کرد: تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام به عنوان یکی از مطالبات اصلی مردم و ورزشکاران در دستور کار وزارتخانه قرار می‌گیرد.
 
وی ادامه داد: تقویت زیرساخت‌های ورزشی در حوزه بانوان، برنامه‌‎ریزی و تلاش در جهت احیاء و باز زنده‌سازی بازی‌های بومی و محلی و رفع کمبودها در این زمینه‌ها از دیگر موضوعات مورد تاکید مجلس و وزارتخانه بود.
 
رئیس فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به تاکید مجلسی‌ها بر تقویت نظارت بر عملکرد فدراسیون‌ها، افزود: برخی فدراسیون‌های ورزشی به‌دلیل عدم نظارت و برنامه‌ریزی دقیق همچنان توسط سرپرست اداره می‌شوند.
 
فروردین اظهار کرد: از این‌رو سامان بخشیدن به فعالیت فدراسیون‌ها و کیفی‌تر ساختن عملکرد و برنامه‌های آن‌ها و انتصاب روسای فدراسیون‌ها به عنوان بخشی از مطالبات حوزه ورزشی مطرح و در این زمینه قول مساعد داده شد.
 
وی با تاکید ضرورت توزیع عادلانه امکانات، تجهیزات، زیرساخت‌ها و خدمات ورزشی در همه مناطق کشور، تصریح کرد: بر این اساس انتظار می‌رود وزارت ورزش در عمر کاری دولت سیزدهم توجه به این مهم را به‌عنوان یکی از اولویت‌های کاری خود مدنظر قرار دهد.
 
انتهای پیام/*
https://www.dana.ir/1777565
ارسال نظر
نظرات