شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:17 منتشر شده در مورخ: 1400/07/28 شناسه خبر: 1777734
رئیس شورای اسلامی گرگان عنوان کرد؛

پروژه‌های نیمه‌تمام؛ پاشنه آشیل شهر گرگان

پروژه‌های نیمه‌تمام؛ پاشنه آشیل شهر گرگان
پایین محلی پروژه های نیمه تمام را پاشنه آشیل شهر گرگان دانست و گفت: پروژه تله کابین بیش از یک دهه مطرح است و هنوز نتوانستیم به نتیجه برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از گلستان ما؛ صفرعلی پایین محلی صبح امروز در آیین معارفه شهردار گرگان اظهار کرد: کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی مانع از آن شد که برای معارفه شهردار مراسم بزرگتری برگزار کنیم.

رئیس شورای اسلامی گرگان ضمن قدردانی از تلاش سرپرست و شهردار سابق گرگان ادامه داد: شهردار فعلی باید با شهرداران گذشته در ارتباط باشند تا بتوانیم با وحدت در مسیر پیشرفت شهر حرکت کنیم.

پایین محلی بابیان اینکه در این دوره شورای اسلامی شهر گرگان در برابر مردم رسالت سنگینی برعهده داریم، متذکر شد:باید پروژه های بزرگ را در شهر گرگان اجرا کنیم و باید پروژه های نیمه تمام را به پایان برسانیم و این مهم یکی از مشکلات شهری به شمار می رود.

وی پروژه های نیمه تمام را پاشنه آشیل شهر گرگان دانست و افزود: پروژه تله کابین بیش از یک دهه مطرح است و هنوز نتوانستیم به نتیجه برسد و باید طرح هایی را مطرح کنیم که گرگان را از معبر گردشگری به مقصد گردشگری تبدیل کند.

این مقام مسئول ابراز داشت: استان همجوار ما سه تله کابین دارد و سه خط دیگر درخواست دادند ولی هنوز نتوانستیم شورای عالی معماری و شهرسازی مجازات زیست محیطی نخستین تله کابین استان را دریافت کنیم.

پایین محلی تاکید کرد: نزدیک به ۱۵ میلیون مسافر عبوری از گلستان حضور می یابد و با معرفی پروژه های گردشگری می توانیم به ماندگاری مسافران در گرگان اقدام کنیم.

وی افزود: شهرداری می خواهیم که از بامداد تا بامداد برای گرگان تلاش کند تا بتوانیم به آرزوهایی که کردم گرگان دارند برسیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1777734
ارسال نظر
نظرات