شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:33 منتشر شده در مورخ: 1400/07/28 شناسه خبر: 1777742
در نشست هئیت دولت؛

استاندار گلستان معرفی شد

استاندار گلستان معرفی شد
در نشست هیئت دولت، علی محمد زنگانه به عنوان استاندار گلستان معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از گلستان ما؛ در نشست صبح امروز هیئت دولت علی محمد زنگانه به‌عنوان استاندار گلستان معرفی شد.

در روزهای گذشته درخواست های زیادی نخبگان استان گلستان برای انتخاب استاندار بومی داشتند و در نهایت دولت سیزدهم با این درخواست ها موافقت کرد.

پیش از این زنگانه به عنوان مدیرکل پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه فعالیت داشت.

علی محمد زنگانه متولد ۱۳۵۰ در استان گلستان است وی در سن ۱۳ سالگی عازم جبهه های حق علیه باطل شد و به درجه رفیع جانبازی نائل آمده است.  
زنگانه پس از پایان جنگ به تحصیلات خود در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایران پرداخت و پس از فارغ‌التحصیلی در شبکه بهداشت مشغول به خدمت شد.

پس از مدتی زنگانه وارد ساختار مدیریتی شبکه بهداشت شد و پس از آن به سمت معاونت بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت استان گلستان منصوب شد.

ایشان به ارائه خدمات ارزنده از جمله توسعه خانه های بهداشت و شبکه ملی اطلاعات خانوار پرداخت وی همچنین موفق به اخذ مدرک دکترای مدیریت از دانشگاه علوم پزشکی  ایران شده است.

فعالیت در وزارت بهداشت به عنوان مشاور وزیر نیز از دیگر سوابق زنگانه به شمار می رود، زنگانه همچنین سوابق معاون امور اجتماعی، معاون پیشگیری از آسیب های اجتماعی و قائم مقام  رئیس سازمان بهزیستی کل کشوررا در کارنامه دارد.
زنگانه پس از موفقیت در بهزیستی به قوه قضائیه رفت و مدیر کل دفتر امور کودکان، زنان و خانواده، مدیرکل پیشگیری های فرهنگی و اجتماعی، مدیر کل همکاری های فرهنگی و اجتماعی در معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضائیه شد.

انتهای پیام/


 

 

https://www.dana.ir/1777742
ارسال نظر
نظرات