شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:11 منتشر شده در مورخ: 1400/08/01 شناسه خبر: 1778357
معاون فرماندار بروجرد:

طرح ساماندهی وانت‌بارها در بروجرد اجرا می‌شود

طرح ساماندهی وانت‌بارها در بروجرد اجرا می‌شود
فلاح گفت: طرح جمع‌آوری و ساماندهی وانت بارها در شهرستان بروجرد اجرا می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود فلاح در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: در راستای کاهش ترافیک در خیابان های پرتردد و هسته اصلی شهر، طرح جمع آوری و ساماندهی وانت بارها در بروجرد اجرا می شود.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح، وانت بارهای میوه فروشی که در خیابان های پرتردد و اصلی شهر وجود دارد، جمع آوری و در نقطه مشخصی ساماندهی می شوند که این کار می تواند به کاهش بار ترافیکی در خیابانها کمک کند.

معاون عمرانی فرماندار بروجرد تصریح کرد: همچنین اجرای طرح پارکبان از دیگر طرح هایی است که با اجرای این طرح ها تلاش می شود تا به رفع مشکل ترافیک کمک شود.

فلاح عنوان کرد: در بروجرد ۱۶ دوربین پایش تصویری وجود دارد و در صورتی که در اختیار شهرداری قرار گیرد می تواند در این حوزه ترافیک موثر باشد.

وی بیان کرد: اجرای طرح های ترافیک با همکاری شهرداری، نیروی انتظامی و راهور است که امیداریم با این طرح ها ترافیک در نقاط پرتردد بروجرد برطرف گردد.

معاون عمرانی فرماندار بروجرد با اشاره به لایروبی رودخانه ها قبل از فصل بارش، خاطرنشان کرد: بخش زیادی از رودخانه های بروجرد لایروبی شده و در سطح شهر نقاطی که سالها قبل در زمان بارش مشکل انباشت آب داشت برطرف شد.

فلاح گفت: در حال حاضر تنها در مقابل شهرک صنعتی، مقابل دانشگاه آیت اله بروجردی(ره) و ابتدای محور اراک-بروجرد هنگام بارش با انباشت آب در سطح جاده روبه رو هستیم که پیگیری برای رفع مشکل این بخش‌ها در دستور کار است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1778357
ارسال نظر
نظرات