شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:52 منتشر شده در مورخ: 1400/08/04 شناسه خبر: 1779128
سرلشکر باقری:

عملکردکارکنان نیروهای مسلح رصد می‌شود

عملکردکارکنان نیروهای مسلح رصد می‌شود
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سامانه «اشراف کلی فرماندهی» از ۱۵ سال پیش با تدبیر رهبری آغاز به کار کرده و همه مدیران و فرماندهان هر سه ماه یکبار عملکرد خود را در این سامانه گزارش می‌دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرلشکر محمد باقری صبح امروز در مراسم تقدیر از فرماندهان و مسئولان سازمان‌ها، نیروها و یگان‌های موفق‌تر نیروهای مسلح اظهار داشت: سامانه‌ای تحت عنوان «اشراف کلی فرماندهی» از حدود ۱۵ سال پیش با تدبیر فرمانده معظم کل قوا آغاز به کار کرده است.

وی بیان کرد: درواقع همه مدیران و فرماندهان هر سه ماه یکبار عملکردشان را طی پاسخ به سوالاتی که از آنان در حوزه کاری‌شان می‌شود، گزارش می‌دهند و این پاسخ‌ها توسط ناظران و بازرسان مورد ارزیابی میدانی قرار می‌گیرد که هدف کلی از این کار، ارتقاء توان و آمادگی رزمی نیروهای مسلح است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: در این جهت سال به سال این آمادگی‌ها و توانمندی‌ها رو به رشد است و با کار دقیق و ارزیابی میدانی، فرماندهان و مدیرانی که بیشترین رشد را داشتند یا توانستند بیشترین امتیاز را کسب کنند، در جشنواره مالک‌اشتر مورد قدردانی قرار می‌گیرند.

سرلشکر باقری افزود: این جشنواره سالی یکبار برگزار می‌شود و امسال، سال دوازدهم است و حدود ۴۴ نفر از فرماندهان و مدیران برتر در سطوح مختلف انتخاب شدند و این اقدام باعث می‌شود تا همه فرماندهان و مدیران تلاش کنند به این جایگاه برسند و این مسابقه باعث شده که تلاش جهادی بین کارکنان نیروهای مسلح به وجود آید.

وی متذکر شد: در سال‌های قبل این مراسم در محضر فرمانده معظم کل قوا برگزار می‌شد و فرماندهان و مدیران برتر مورد قدردانی قرار می‌گرفتند اما دو سال است که به دلیل بیماری کرونا، این مراسم در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1779128
ارسال نظر
نظرات