شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 13:14 منتشر شده در مورخ: 1400/08/05 شناسه خبر: 1779439
در هفت ماهه نخست امسال رقم خورد؛

صادرات بیش از ۵۳۸ میلیون دلاری کالا از محل گمرکات استان کرمان

صادرات بیش از ۵۳۸ میلیون دلاری کالا از محل گمرکات استان کرمان
محمدرضا قادر گفت: میزان صادرات گمرکات استان کرمان، در هفت ماهه سال جاری ۲۳۸ هزار و ۷۰ تن و به ارزش ۵۳۸ میلیون و ۷۹۶ هزار و ۶۲۸ دلار بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ محمدرضا قادر گفت: در هفت ماهه سال جاری، بالغ بر ۳ هزار میلیارد و ۴۴۷ میلیون و ۲۶۶ هزار و ۷۸۱ ریال درآمد توسط گمرکات استان کرمان کسب و به خزانه واریز شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۱،۴۴ درصد رشد داشته است.

مدیر کل گمرکات استان کرمان بیان کرد: میزان صادرات گمرکات استان کرمان، طی این مدت ۲۳۸ هزار و ۷۰ تن و به ارزش ۵۳۸ میلیون و ۷۹۶ هزار و ۶۲۸ دلار بوده که این مقدار از نظر ارزشی ۲۳ درصد و از نظر وزنی ۱۲درصد  نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه کشورهای چین، هند، آلمان، عراق، ترکیه، امارات متحده عربی، ایتالیا  و روسیه به عنوان کشورهای هدف صادرات استان کرمان هستند، خاطر نشان کرد: ترکیب ارزش کالای صادراتی این استان، این محصولات شامل پسته و مغز پسته به ارزش بیش از ۳۵۰ میلیون دلار، مصنوعات مسی به ارزش بیش از ۵۹ میلیون دلار، مس به صورت شمش به ارزش ۷۱ میلیون دلار، فراورده های نفتی به ارزش بیش از ۱۶ میلیون دلار و فرومولیبدن به ارزش بیش از ۶ میلیون دلار بوده است.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1779439
ارسال نظر
نظرات