شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:53 منتشر شده در مورخ: 1400/08/08 شناسه خبر: 1780026
عضو شورای شهر بروجرد:

بوستان‌های بروجرد ساماندهی می‌شود

بوستان‌های بروجرد ساماندهی می‌شود
چگنی گفت: بوستان ها و بلوارهای شهر بروجرد ساماندهی می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اشرف چگنی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: فضای سبز و ساماندهی بوستان ها و پارک ها یکی از فعالیت های شهرداری است که این مهم در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: کاشت گل های فصلی، رسیدگی به وضعیت روشنایی، نظافت بوستان ها و ساماندهی تعدادی از بوستان های بروجرد آغاز شده که در حال حاضر پارک وحدت، پارک معلم و بوستان ۳۰ متری انقلاب در حال ساماندهی است.

عضو شورای شهر بروجرد تصریح کرد: ایجاد فضای سبز در مناطق مختلف شهرستان بروجرد به صورت مستمر انجام می شود که پس از اتمام ساماندهی این بوستان ها، بوستان های بعدی نیز ساماندهی می شوند.

چگنی با اشاره به سبک شدن بدنه شهرداری بروجرد گفت: در گذشته نیروهای زیادی وارد بدنه شهرداری شده بودند که با پیگیری های صورت گرفته طی این سالها از ورود و جذب نیروهای جدید خودداری شد و علاوه بر این نیز نیروهایی که زمان بازنشستگی آنها فرا رسیده بود، با پیگیری های صورت گرفته بازنشسته شدند.

وی بیان کرد: تعداد نیروهای شهرداری از هزار و ۷۰۰ نفر در سال های گذشته، هم اکنون به هزار و ۱۴۰ نفر رسیده البته تا پایان سال نیز حدود ۴۰ نیروی دیگر بازنشسته می شوند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1780026
ارسال نظر
نظرات