شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1400/08/09 شناسه خبر: 1780393
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان:

رزمایش بزرگ مقابله با بحران سیلاب در لرستان برگزار می‌شود

رزمایش بزرگ مقابله با بحران سیلاب در لرستان برگزار می‌شود
کرم‌وند گفت: رزمایش بزرگ جنوب غرب کشور برای مقابله با سیلاب، آبانماه امسال در استان لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک حمیدرضا کرم وند اظهار داشت: نخستین رزمایش بزرگ آموزشی تمرینی صنعت آب و برق جنوب غرب کشور  با مشارکت شرکت های صنعت آب و برق استان های لرستان، خوزستان، ایلام، کرمانشاه و حضور گروه عملیاتی این استان ها در لرستان برگزار می شود.

وی افزود: از آنجا که استان های جنوب غربی همواره در معرض تهدیدهای طبیعی از جمله سیل بوده، بنابراین لزوم آمادگی بیشتر در دستگاه های خدمت رسان حیاتی آب و برق برای مقابله با سیل ضروری است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان تصریح کرد: مقدمات برگزاری رزمایش در سطح جنوب غرب فراهم شده تا موجب افزایش توانمندی برای مقابله هوشمندانه در برابر سیل باشد.

کرم وند خاطرنشان کرد: بررسی میزان اثربخشی و کارایی برنامه های آمادگی و مقابله، ایجاد هماهنگی لازم بین دستگاه های صنعت آب و برق، تمرین هماهنگی بین سایر سازمان ها و مردم، تمرین خدمت رسانی به مراکز اسکان اضطراری، ایجاد مهارت و اعتماد به نفس در همکاران و شناسایی نقاط ضعف و قوت، مبادله دانش و تجارب بین اعضای شرکت کننده در رزمایش، برآورد کیفی و کمی تجهیزات و امکانات از مهم ترین اهداف مورد نظر اجرای رزمایش است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1780393
ارسال نظر
نظرات