شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:22 منتشر شده در مورخ: 1400/08/12 شناسه خبر: 1781235
نماینده ولی فقیه در لرستان:

پرچم مبارزه با استکبار همچنان برافراشته است

پرچم مبارزه با استکبار همچنان برافراشته است
حجت‌الاسلام شاهرخی گفت: پرچم مبارزه با استکبار همچنان برافراشته است و دانش‌آموزان نسل جدید با روحیه ایثار و فداکاری همان راه را ادامه می‌دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی صبح امروز در مراسم نواختن زنگ استکبار ستیزی و روز دانش آموز که در دبیرستان دخترانه فرهنگیان برگزار شد، اظهار داشت: روز ملی مبارزه با استکبار یک نمادی است برای نسل نوجوان و جوان که راه ها و شیوه هایی که دشمن در آن راه ها به ملت ایران آسیب وارد می کند، در طول سالیان سال این مسیر را بشناسیم و منافذ نفوذ دشمن را ببندیم.

وی افزود: امروز ارتقای فرهنگی، علمی، آموزشی و پیشرفت مورد نیاز کشور است و باید از کشورهای در حال توسعه خارج شویم و به کشورهای توسعه یافته بپیوندیم.

نماینده ولی فقیه رد لرستان تصریح کرد: علم آوری، نوآوری، جنبش علمی و نرم افزاری از ضروریاتی است که پایه آن آموزش و پرورش، دانش آموزان و معلمان است و لازم است که دشمن شناسی، تقویت رابطه دانش آموزان با معنویت و با آموزه های اسلامی و دینی که بسیار مورد نیاز است، مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی خاطرنشان کرد: در هفته دانش آموز، روز نوجوان، روز مبارزه با استکبار قرار داریم، روزی که بیش از ۵۰ دانش آموز در سال ۵۷ در مقابل رژیم پهلوی قد علم کردند و جان خود را تقدیم نمودند.

وی بیان کرد: این پرچم همچنان برافراشته است و دانش آموزان نسل جدید با روحیه ایثار و فداکاری همان راه را ادامه می دهند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1781235
ارسال نظر
نظرات