شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 09:19 منتشر شده در مورخ: 1400/08/18 شناسه خبر: 1782809
سرپرست شهرداری خوی خبر داد؛

مشارکت ۲۹ استان در جشنواره ملی شمس و مولانا

مشارکت ۲۹ استان در جشنواره ملی شمس و مولانا
نصرالله پور گفت: ۲۳۶ اثر موسیقی سنتی ایرانی از ۲۹ استان کشور به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، حسن نصرالله پور در نشست خبری که به مناسبت چهارمین جشنواره ملی شمس و مولانا برگزار شد، گفت: ۲۳۶ اثر موسیقی سنتی ایرانی از ۲۹ استان به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

وی افزود: ۵۶ اثر از ۲۳۶ اثر ارسال شده به مرحله داوری رسیدند که در مرحله پایانی ۱۴ گروه منتخب داوران از ۹ استان ( تهران، فارس، اصفهان، لرستان، خراسان رضوی، همدان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی و آذربایجان‌غربی ) در چهارمین جشنواره ملی شمس و مولانا اجرای برنامه خواهند پرداخت.

نصراله پور اضافه کرد: این همایش به مدت ۳ روز از ۱۸ آبان‌ماه تا ۲۰ آبان با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن ارشاد اسلامی خوی برگزار می‌شود. که هر روز ۳ استان برنامه های خود را ارائه خواهند کرد.

سرپرست شهرداری خوی در زمینه تکمیل پروژه آرامگاه شمس تبریزی گفت: پروژه آرامگاه شمس تبریزی در مدت ۳۶ ماه توسط شهرداری خوی تکمیل میشود که این پروژه فاخر محور توسعه گردشگری خوی خواهد شد

گفتنی است استادان برجسته موسیقی ایران استاد عبدالحسن مختاباد، ملیحه سعیدی و پویا سرایی داوری آثار این دوره از جشنواره را برعهده داشتند .

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1782809
ارسال نظر
نظرات