شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 14:26 منتشر شده در مورخ: 1400/08/19 شناسه خبر: 1783146
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور:

مرکز جراحی زیبایی غیر مجاز در اهواز پلمب شد

مرکز جراحی زیبایی غیر مجاز در اهواز پلمب شد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهوازگفت: مرکز جراحی زببایی غیرمجاز که موجب به کما رفتن دختر نخبه ۱۹ساله اهوازی شده است، پلمب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، دکتر فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در گفتگو با حبر ۲۳ شبکه خوزستان گفت: این مرکز توسط اداره اماکن نیروی اننظامی و اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز شناسایی و پلمب شد.

وی افزود: تمامی مراکز غیر مجاز توسط اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز شناسایی و توسط کیمسیون ماده  ۱۱ که متشکل ازسازمان نظام پزشکی، سازمان تعزیرات حکومتی و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور است برخورد و به مراجع قضایی معرفی می شوند..

ابول نژادیان بیان کرد: مراکز غیر مجاز دو دسته هستند مراکزی که به صورت غیرمجاز و زیر زمینی اقدام به فعالیت می‌کنند و یا مراکزی که مجوز فعالیت دارند، اما تخصص این کار را ندارند و بیشتر فعالیت این مراکز از طریق اینستاگرام می‌باشد.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مردم درخواست کرد با شناخت و آگاهی به این مراکز مراجعه کنند و ادامه داد: این اماکن غیرقانونی مرتبا پلمب و به دادگاه معرفی می‌شوند اگرچه انتظار داریم که مردم با علم و آگاهی و شناخت کافی به این مراکز درمانی مراجعه کنند.

وی افزود: متاسفانه جوانان فریب تبلیغات کذایی را خورده و به افرادی مراجعه می‌کنند که صلاحیت لازم برای اینگونه عمل های جراحی را ندارند.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1783146
ارسال نظر
نظرات