شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:34 منتشر شده در مورخ: 1400/08/19 شناسه خبر: 1783154
مدیر مرکز مطالعات علوم پزشکی کردستان خبر داد؛

کسب دو عنوان برنز المپیاد علمی توسط دانشجوایان دانشگاه علوم پزشکی کردستان

کسب دو عنوان برنز المپیاد علمی توسط دانشجوایان دانشگاه علوم پزشکی کردستان
مجید شفیعیان از کسب دو عنوان برنز الممپیاد علمی توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کردستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید شفیعیان مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی کردستان در گفتگو با خبرنگارکُردتودی اظهار داشت: در این دوره از المپیاد کشوری موفق به کسب ۲ نشان برنز در حیطه مدیریت نظام سلامت در مرحله گروهی توسط زهرا کیهانی دانشجوی رشته پزشکی و سوما محمدی سراب دانشجوی رشته بهداشت عمومی شد.

وی ضمن ابراز خرسندی بابت کسب این دستاورد ارزشمند افزود: در مرحله انفرادی در حیطه آموزش پزشکی سیده نغمه سرابی دانشجوی رشته پرستاری موفق به دریافت دیپلم افتخار شد.

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی کردستان گفت: در مرحله غربالگری تعداد ۲۹ نفر دانشجو در آزمون مرحله اول شرکت کردند که از این تعداد، ۹ نفر در ۶ حیطه به مرحله دوم و نهایی راه یافتند که از این تعداد ۲ نفر موفق به کسب مدال برنز شده و یک نفر به کسب دیپلم افتخار نایل شد.

شفیعیان ادامه داد: امسال با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته و شروع ثبت نام دانشجویان از هم اکنون، شاهد حضور تعداد نفرات بیشتری برای شرکت در چهاردهمین المپیاد دانشجویی سراسر کشور باشیم.

وی تصریح کرد: در حیطه مدیریت نظام سلامت به ترتیب دانشگاه علوم پزشکی تهران مدال طلا، دانشگاه علوم پزشکی ایران مدال نقره و دانشگاه علوم پزشکی کردستان مدال برنز را به دست آوردند.

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی کردستان تاکید کرد: این افتخار در میان ۶۸ دانشگاه‌ علوم پزشکی سراسر کشور، آزاد و ارتش کسب شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1783154
ارسال نظر
نظرات