شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:37 منتشر شده در مورخ: 1400/08/22 شناسه خبر: 1783914
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین:

هیچ یک از جاده‌های اصلی قزوین مسدود نیست

هیچ یک از جاده‌های اصلی قزوین مسدود نیست
قدرت‌الله مهدیخانی گفت: اکنون هیچ یک از جاده‌های اصلی استان مسدود نیست چرا که نیروهای راهداری از ابتدای بارش‌ها در محورهای مستعد بارندگی حضور داشتند و نسبت به بازگشایی جاده‌های روستایی اقدام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قدرت‌الله مهدیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ با اشاره به آخرین وضعیت راه‌های استان قزوین اظهار کرد: بارش‌های پاییزی از بعدازظهر روز گذشته، در استان آغاز شده که هم‌اکنون وضعیت بارندگی در گردنه‌ها کاهش یافته است.

وی افزود: از روز گذشته، شاهد بارش برف در شهرستان آوج و گردنه سلطان بلاغ، گردنه کوهین، الموت، طارم، مناطق کوهستانی و ارتفاعات و بارش باران در سایر مناطق بودیم.
 
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین بیان کرد: اکنون هیچ یک از جاده‌های اصلی استان مسدود نیست چرا که نیروهای راهداری از ابتدای بارش‌ها در محورهای مستعد بارندگی حضور داشتند و نسبت به بازگشایی جاده‌های روستایی اقدام کردند.
 
مهدیخانی با بیان اینکه نیروهای کمکی در مناطق مختلف استان مستقر هستند، اذعان کرد: تعدادی از این نیروها به برخی محورهای صعب‌العبور مانند حسین‌آباد طارم، چوقور نیز اعزام شده و امدادسانی را دنبال می‌کنند.
 
وی ضمن اشاره به وضعیت بارندگی استان تصریح کرد: هم‌اکنون شاهد بارندگی به صورت پراکنده در سطح استان هستیم اما مشکل خاصی در این زمینه برای شهروندان ایجاد نشده است.
 
این مقام مسئول گفت: باوجود هشدارهای هواشناسی در فضای مجازی و رسانه، شاهد سهل انگاری تعدادی از هم‌استانی‌ها هستیم که از شهروندان درخواست داریم به این هشدارها توجه و از حضور در مناطق کوهستانی خودداری کنند.
 
مهدیخانی در پایان با بیان اینکه سامانه بارشی طی بعدازظهر امروز از استان خارج می‌شود، یادآور شد: دستگاه‌های امدادی خدمات رسان به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت به شهروندان هستند.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1783914
ارسال نظر
نظرات