شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 14:10 منتشر شده در مورخ: 1400/08/22 شناسه خبر: 1783932
جانشین فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد؛

دستگیری جاعل ۳۸ میلیاردی در فریدونکنار

دستگیری جاعل ۳۸ میلیاردی در فریدونکنار
موسی حسینی از دستگیری جاعل ۳۸ میلیارد ریالی با جعل اسناد هویتی و چک از بانک‌های دولتی در فریدونکنار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید موسی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، اظهار کرد: با توجه به شکایت تعدادی از شهروندان فریدونکناری مبنی بر اینکه فردی با جعل اسناد هویتی و سند تجاری از آنان کلاهبرداری کرده است، بررسی موضوع به کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فریدونکنار سپرده شد.

وی افزود: تحقیقات ماموران پلیس نشانگر این بود متهم با همکاری چند نفر اقدام به جعل اسناد هویتی، سند تجاری و چک شرکت ها درسطح شهرستان کرد و ازحساب آنان در بانک های دولتی به مبلغ ۳۸میلیارد ریال کلاهبرداری شد.

جانشین انتظامی استان مازندران ادامه داد: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه متهم را شناسایی و ضمن اخذ حکم قضائی، تعداد سه نفر را که در این خصوص با متهم همکاری داشته اند را دستگیر و به اداره پلیس منتقل دادند.

وی تصریح کرد: متهم در بازجویی های پلیسی به کلاهبرداری ۳۸میلیارد ریالی از شهروندان به با جعل اسناد هویتی و چک  اعتراف کردند.

حسینی با اشاره به شناسایی و مراجعه ۶ نفر از مالباختگان به پلیس آگاهی، خاطرنشان کرد: چنانچه شهروندان شکایتی در این خصوص دارند برای سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی شهرستان فریدونکنار مراجعه کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1783932
ارسال نظر
نظرات