شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:59 منتشر شده در مورخ: 1400/08/22 شناسه خبر: 1783969
استاد اخلاق تبریزی:

"حاج بیوک آسایش" از خالص‌ترین نیروهای انقلاب بود/ مداحان جوان تبریزی ادامه‌دهنده راه صادقانه آسایش باشند

"حاج بیوک آسایش" از خالص‌ترین نیروهای انقلاب بود/ مداحان جوان تبریزی ادامه‌دهنده راه صادقانه آسایش باشند
ارسلانی گفت: "حاج بیوک آسایش" از صادق‌ترین مداحانی بودند که در شعر و مدح مبالغه نمی‌کردند و با نفس قوی خود محبت بسیاری از عاشقان و دلدادگان مکتب اباعبدالله الحسین(ع) را نسبت به اهل بیت بیشتر می‌کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کریم ارسلانی، در گفت‌وگو با خبرنگار آناج ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت حاج بیوک آقا آسایش جاوید اظهار کرد: نزدیک به ۵۰ سال با مرحوم آسایش رفاقت دیرینه داشتم.

وی ادامه داد: ایشان یکی از مخلص‌ترین نیروهای انقلاب بودند که در روزهای بحرانی انقلاب در سال ۱۳۵۶ پای کار بوده و در جلسات فرهنگی و مذهبی که در مساجد شعبان و المهدی سرخاب تبریز برگزار می‌شد، حضور فعال داشتند.

این استاد اخلاق تبریزی خاطرنشان کرد: آقای آسایش از صادق‌ترین مداحانی بودند که در شعر و مدح مبالغه نمی‌کردند و با نفس قوی خود محبت بسیاری از عاشقان و دلدادگان مکتب اباعبدالله الحسین(ع) را نسبت به اهل بیت بیشتر می‌کردند.

وی با بیان اینکه حاج بیوک آسایش فردی شفاف و صادق بود، اظهار کرد: بسیاری از مداحان جوان شهر تبریز دانش‌آموخته سیره وی بودند و شایسته است که ادامه‌دهنده راه صادقانه ایشان در مجالس مذهبی و فرهنگی باشند.

ارسلانی با اشاره به اینکه بسیاری از اشعار ایشان در مجالس و روضه‌های حسینی زینت بخش محافل است، گفت: فقدان این پدر شهید و رزمنده مخلص سال های دفاع مقدس مایه تاسف و تاثر خواهد بود.

وی در پایان بیان  کرد: امیدوارم نام نیک این بزرگ‌مردان تاریخ همواره بر سر زبان ها و راهشان  ادامه دهنده دوستداران مسلک ایشان باشد.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1783969
ارسال نظر
نظرات