شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:33 منتشر شده در مورخ: 1400/08/23 شناسه خبر: 1784094
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:

بررسی میدانی شرایط استان‌ها از کارهای ارزشمند دولت سیزدهم است/ لزوم تأمین منافع ملی در مذاکرات پیش رو

بررسی میدانی شرایط استان‌ها از کارهای ارزشمند دولت سیزدهم است/ لزوم تأمین منافع ملی در مذاکرات پیش رو
زاهدی گفت: اینکه رئیس جمهور و هئیت وزیران از نزدیک شرایط را می بینند کار ارزشمندی است؛ اما مصوبات سفرها باید پیگیری و عملیاتی شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد مهدی زاهدی در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به اقدامات متعدد دولت سیزدهم در بازه زمانی کوتاه و با تأکید بر اینکه امیدواریم این اقدامات و فعالیت ها ادامه پیدا کند، گفت: حضور میدانی کار بسیار مهمی است و اینکه رئیس جمهور و هئیت وزیران از نزدیک شرایط را می بینند کار ارزشمندی است؛ اما مصوبات سفرها باید پیگیری و عملیاتی شوند و مردم نیز انتظار دارند که سفرهای استانی بر زندگی آنها، تحول شهر و روستاها تأثیر داشته باشد و این کار سنگینی است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با اقدامات دولت و هئیت وزیران باید اعتماد مردم به نظام و دولت روز به روز گسترش یابد، اظهار کرد: چند ماه تا پایان سال مانده است اما وضعیت تورم بسیار افسار گسیخته است و در این زمینه دولت و به ویژه مدیران ارشد اقتصادی کشور باید برنامه ریزی کنند که تورم کنترل شود تا فشار معیشتی از مردم برداشته شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: قیمت کالاهای اساسی و مواد خوراکی که مردم به صورت روزانه استفاده می کنند در این بازه زمانی نه تنها کاهش پیدا نکرده بلکه افزایش پیدا کرده است که کنترل و مهار قیمت ها یکی از کارهایی است که باید انجام شود تا مردم مطمئن شوند که در حوزه اقتصادی کارها پیگیری می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در مذاکرات هسته ای که پیش رو داریم؛ انتظار می رود که اعضای مذاکره کننده با صلابت، با متانت، با تدبیر، استدلال و منطق با طرف مقابل مذاکره کنند تا منافع ملی کشور را تأمین کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1784094
ارسال نظر
نظرات