شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 13:40 منتشر شده در مورخ: 1400/08/23 شناسه خبر: 1784233
نماینده تبریز:

تلاش برای حل مشکلات، مولفه‌ اصلی دولت رئیسی است

تلاش برای حل مشکلات، مولفه‌ اصلی دولت رئیسی است
میرتاج‌الدینی گفت: درکنار چابکی و پرکاری، مردمی بودن نیز یکی دیگر از شاخصه‌های خوب دولت به حساب می‌آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، صد روز از شروع دولت سیزدهم می‌گذرد. دولت رئیسی در زمانی بر س کار آمده است که به گفته بسیاری از تحلیلگران، وضعیت شاخص‌های اقتصادی در بدترین حالت خود قرار دارد، با این حال در این مدت، تلاش برای کنترل بازار و بهبود شاخص‌ها موضوعی است که برای تحلیلگران قابل قبول است.

علاوه بر آن، حجم برنامه‌ها و فعالیت‌های مختلف دولت در این صد روز نشان می‌دهد که عزم جدی برای بهبود وضعیت وجود دارد. سید محمدرضا میرتاج‌الدینی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در گفت‌وگو با خبرنگار آناج، با تشریح ابعاد عملکرد ۱۰۰ روزه دولت سیزدهم، عملکرد این دولت را تا به امروز مطلوب توصیف کرد.

میرتاج الدینی با اشاره به سفرهای استانی-میدانی رئیس جمهور، معاونین و وزرا در این مدت، اظهار داشت: حجم سفرها در مقایسه با دولت یازدهم و دوازدهم قابل مقایسه نیست و حتی از دولت دهم نیز بیشتر است چرا که آقای رئیسی و هیئت دولت در سماه اخیر به ۱۰ استان سفر کرده‌اند.

وی با بیان اینکه چابکی و پرکار بودن دولت در این مدت، یکی دیگر از اتفاقات خوب محسوب می‌شود، خاطرنشان ساخت: درکنار چابکی و پرکاری، مردمی بودن نیز یکی دیگر از شاخصه‌های خوب دولت به حساب می‌آید.

نماینده تبریز افزود: شناسایی مشکلات، چالش‌ها و برنامه ریزی برای حل آن‌ها، موضوعی است که در این مدت از دولت دیده‌ایم و امیدواریم در ماه‌های آتی، شاهد شرایط پایدار در کشور باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1784233
ارسال نظر
نظرات