شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:41 منتشر شده در مورخ: 1400/08/24 شناسه خبر: 1784386
در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز انجام شد؛

کالاهای قاچاق زیر ذره بین مامورین انتظامی/ کشف ۲۵ تن شیر خشک صنعتی در بازرسی از تریلی در ایرانشهر

کالاهای قاچاق زیر ذره بین مامورین انتظامی/ کشف ۲۵ تن شیر خشک صنعتی در بازرسی از تریلی در ایرانشهر
حیدر میرزایی مدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان وبلوچستان گفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بازرسی از یک تریلی در ایرانشهر ۲۵ تن شیر خشک صنعتی قاچاق کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حیدر میرزایی در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: در طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز مامورین انتظامی مستقر در پاسگاه مسجد ابوالفضل شهرستان ایرانشهر در حین کنترل تردد ها به یک دستگاه خودروی اسکانیا چادر دار مشکوک می شوند.

وی افزود: در همین راستا مأمورین خودرو را متوقف و در بازرسی های به عمل آمده  مقدار ۲۵ تن شیر خشک صنعتی بدون مجوز قانونی از بار خودرو کشف شد.

میرزایی اذعان کرد: پس از توقیف خودرو و تحویل محموله کشف شده به اموال تملیکی متهم به همراه پرونده تشکیل شده جهت رسیدگی و اعمال قانون به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ایرانشهر معرفی شد.

وی خاطرنشان کرد: شعبه صالح به پرونده با توجه به مدارک و مستندات موجود در پرونده و عدم ارائه مدارک قانونی به شعبه اتهام قاچاق کالا رامحرز دانست و از همین حیث راننده متخلف را به میزان هفت میلیارد و ۱۰۵ میلیون و ۸۲۰ هزار ریال جزای نقدی به نفع دولت محکوم کرد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اظهار کرد: با عنایت به فرموده مقام معظم رهبری مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از دغدغه‌های اصلی دستگاه اجرایی و قضایی باید باشد و اداره کل تعزیرات حکومتی استان در همین راستا یکی از اولویت های  اصلی خود را جهت حمایت از بازار تولید داخلی مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز می داند و در این راه از تمام ظرفیت های خود استفاد خواهد کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1784386
ارسال نظر
نظرات