شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 17:36 منتشر شده در مورخ: 1400/08/24 شناسه خبر: 1784502
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی:

دولت توان مدیریت بحران‌ها را بر خلاف دولت قبل دارد

دولت توان مدیریت بحران‌ها را بر خلاف دولت قبل دارد
ترفی گفت: دولت قبل قدرت مدیریت بحران ها را نداشت و نوعا بحران ها بر کشور غلبه می کرد ولی الان شرایط عوض شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید رضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت و گو با صبح توس درباره گذشت 100 روز از فعالیت دولت گفت: دولت در تمام سیاست ها یک چرخش قابل ملاحظه در عرصه روش های اجرای کارها ایجاد کرده است.

وی خاطر نشان کرد: سیاست دولت از انفعال و وادادگشی به عزت و اقتدار تبدیل شده است، در سیاست خارجه اولین نتیجه این تغییر عزت در سطح جهانی و عضویت در پیمان هایی همچون شانگهای و ... بوده است و آمریکا و دیگر کشورهای غربی از موضع خود عقب نشینی کرده اند.

ترقی بیان داشت: در عرصه مبارزه با کرونا نیز حدود 100 میلیون دز واکسن وارد شده است و مردم متوجه شدند که جانشان برای دولت اهمیت بالایی دارد.

این فعال سیاسی اظهار داشت: در این مدت دولت در عرصه سیاست خارجه توانسته است با رایزنی هایی که انجام داده است پول های بلوکه شده را برگردانده است.

معاون بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: همچنین دولت توانسته است در این مدت کوتاه فروش نفت را به 1.5 میلیون بشکه نفت برساند و این نیز از دستاوردهای سیاست خارجه بوده است.

ترقی بیان داشت: در عرصه سیاست داخلی نیز مردم دار بودن و توجه به مردم در همه عرصه ها به وضوح دیده می شود.

این عضو حزب موتلفه اسلامی خاطر نشان کرد: حضور رئیس جمهور در بین مردم بر خلاف سیاست های رئیس جمهور قبل که پشت میز نشینی را در برنامه داشت خودش به تنهایی چرخش بسیار مثبتی بود که توانست امیدواری را در مردم ایجاد نماید و احساس نزدیکی با مسئولین داشته باشند.

وی عنوان داشت: همچنین توجه به مطالبات و خواسته های مردم نیز باعث امیدواری شد، مثلا پاسخ به مطالبات مردم در مقابله با کرونا، رفع مشکل اقتصادی ایجاد شده به دلیل این بیماری و رفع موانع تولید بسیار موثر بوده است.

ترقی اظهار داشت: رفع موانع تولید که سیاست های اقتصادی دولت بود در جلسات مختلف پیگیری شده است و به کشور و مردم کمک کرده است و بسیاری از فعالیت های تعطیل شده مجدد شروع به کار کرده اند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی اضافه کرد: تامین نیازهای اولیه و کالاهای اساسی مردم که تاکنون در تنگناهایی بودند با پیگیری دولت تامین شد و مردم دغدغه کمبود را دیگر ندارند، شاید در مواردی قیمت ها افزایش یافته است ولی کمبود وجود ندارد و این استرس مردم را کاهش داده است.

این عضو حزب موتلفه اسلامی با اشاره به ایجاد تامین امنیت غذایی بیان داشت: حضور دولت در حوادث مانند زلزله دیروز نشان داد که دولت پیشگام در امر کمک به مردم است در حالی که تا پیش از این دستگاه ها و ارگان های غیردولتی پیشگام بودند و مشکلات مردم را پیگیری می کردند.

ترقی تاکید کرد: دولت قبل قدرت مدیریت بحران ها را نداشت و نوعا بحران ها بر کشور غلبه می کرد ولی الان شرایط عوض شده است.

وی در پایان گفت: امیدوارم در 100 روزه بعد نیز گزارش های بسیار خوشحال کننده تر از دولت بشنویم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1784502
ارسال نظر
نظرات