شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 17:54 منتشر شده در مورخ: 1400/08/25 شناسه خبر: 1784892
معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه مطرح کرد؛

تحقق ۷۹ درصدی سند اشتغال استان کرمانشاه

تحقق ۷۹ درصدی سند اشتغال استان کرمانشاه
مختار احمدی گفت: تاکنون بیش از ۴۲ هزار شغل در استان کرمانشاه در سامانه «رصد» ثبت شده که نشان دهنده تحقق ۷۹ درصدی سند اشتغال استان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مختار احمدی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز، اظهار داشت: تاکنون بیش از ۴۲ هزار شغل در استان کرمانشاه در سامانه «رصد» ثبت شده که نشان دهنده تحقق ۷۹ درصدی سند اشتغال استان است.

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: بر اساس سند سه ساله اشتغال امسال برای کاهش دو و نیم درصدی نرخ بیکاری استان برنامه ریزی شده است.

احمدی تصریح کرد: همچنین امسال با همکاری دستگاه‌های اجرایی باید ۵۳ هزار و ۳۷۵ شغل در استان کرمانشاه ایجاد شود.

وی عنوان کرد: با ثبت ۴۲هزار و ۴۳۲ فرصت شغلی در سامانه رصد، ۱۳ درصد از برنامه جلوتر هستیم و هم اکنون ۷۹ درصد تعهدات محقق شده است.

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در این مدت شهرستان سرپل ذهاب از نظر تعهد  اشتغال ایجاد شده نسبت به برنامه بیشترین عملکرد را داشته است.

احمدی خاطرنشان کرد: اشتغال‌های ایجاد شده عمدتا در بخش خصوصی و از سوی بنگاه‌های اقصادی، کارخانه‌های صنعتی، کار آفرینان، بخش کشاورزی، کسب و کار‌های خانگی و مشاغل خُرد ایجاد شده است.

وی افزود: در میان دستگاه‌های اجرایی دانشگاه علوم پزشکی نسبت به برنامه بیشترین عملکرد را داشته است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1784892
ارسال نظر
نظرات