شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:18 منتشر شده در مورخ: 1400/08/26 شناسه خبر: 1784977
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان:

مدیر یک شرکت خودروسازی کرمان بازداشت شد/ ۴۲ هزار میلیارد ریال به بیت المال اعاده می‌شود

مدیر یک شرکت خودروسازی کرمان بازداشت شد/ ۴۲ هزار میلیارد ریال به بیت المال اعاده می‌شود
دادخدا سالاری با اشاره به بازداشـت مدیر یک شـرکت خودروسازی در این استان گفت: در راستای رسیدگی به این پرونده و با دستورات قاطع قضایی ۴۲ هزار میلیارد ریال به بیت المال اعاده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ دادخدا سالاری گفت: براساس رصد اطلاعاتی و مستندات جمع آوری شده توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) مبنی بر تخلفات شرکت های خودروساز در زمینه عدم پرداخت حقوق بیت المال و ارجاع موضوع به بازپرس ویژه و براساس کارشناسی‌های انجام گرفته و احراز تخلفات این واحد خودروسازی درباره عدم پرداخت حقوق و عوارض گمرکی، پرونده مربوطه مورد رسیدگی قضایی قرار گرفته است.

وی ضمن تاکید بر این مطلب که دستورات ویژه قضایی برای جلوگیری از ادامه تخلفات یک شرکت خودروساز برای استیفای حقوق بیت المال صادر شده، افزود: در روند رسیدگی به این پرونده به نحوی اقدام شد که ضمن رعایت مصالح عمومی و اجتماعی، به روند تولید این کارخانه خللی وارد نشود و کارگران این مجموعه نیز با مشکل مواجه نشوند که با همین رویکرد و براساس صدور دستورات قضایی و پیگیری های اداره کل اطلاعات استان کرمان زمینه ای فراهم شد که ضمن چرخیدن چرخ تولید، ۴۲ هزار میلیاردریال از حقوق عمومی به بیت المال اعاده شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با  بیان این مطلب که دستگاه قضایی استان کرمان در راستای رسیدگی به این پرونده براساس منافع عمومی اقدام کرده، گفت: در این پرونده برای مدیر متخلف قرار متناسب قانونی صادر شده و بخشی از حقوق مردم و دولت به بیت المال اعاده شد.

سالاری بیان کرد: تاکید اصلی دستگاه قضایی بر این است که ضمن حمایت از تولید و توسعه اقتصادی کشور، اجازه ندهد که حقوق عمومی مردم و بیت المال پایمال شود.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1784977
ارسال نظر
نظرات