شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:25 منتشر شده در مورخ: 1400/08/26 شناسه خبر: 1785001
عالم برجسته اهل سنت کردستان:

باید قدردان تلاش دولت برای تامین واکسن کرونا و تزریق رایگان آن در جامعه بود

باید قدردان تلاش دولت برای تامین واکسن کرونا و تزریق رایگان آن در جامعه بود
ماموستا امین راستی گفت: مردم باید قدردان تلاش دولت برای تامین واکسن کرونا و تزریق رایگان آن در جامعه هدف باشند و با همراهی خود باعث کاهش روند صعودی این بیماری و جلوگیری از شکل‌گیری پیک‌های بعدی آن در استان شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا امین راستی امام جمعه موقت سنندج و از علمای برجسته اهل سنت استان کردستان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: با توجه به اوج گیری دوباره کرونا و شرایط خاص استا کردستان و موجود بودن واکسن به اندازه کافی از مردم استان کردستان می خواهم نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.

وی افزود: مردم همچنان رعایت شیوه نامه های بهداشتی را در اولویت قراردهند و با توجه به امکانات و بسترهای فراهم شده با اطمینان بیشتر برای تزریق واکسن به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.

ماموستا راستی اضافه کرد: راه قدرشناسی از قشر تلاشگر و جهادگر مدافعان سلامت رعایت شیوه نامه های بهداشتی و از جمله تزریق واکسن است.

وی به مردم توصیه کرد در کنار رعایت شیوه‌نامه بهداشتی مورد نظر مسوولان، تزریق واکسن کرونا را که تمام پزشکان دنیا برای حفظ سلامتی مردم بر آن تاکید دارند جدی گرفته و در انجام آن کوتاهی نکنند.

امام جمعه موقت سنندج گفت: طبق اعلام پزشکان تزریق واکسن کرونا روند شیوع این بیماری و آمار فوتی‌ها را کاهش می‌دهد لذا از مردم استان به ویژه روستاییان می‌خواهم بدون توجه به تبلیغات غلط فضای مجازی در رابطه با تاثیرات منفی واکسن، هرچه زودتر نسبت به تزریق آن اقدام کنند.

وی اظهارداشت: مردم باید قدردان تلاش دولت برای تامین واکسن کرونا و تزریق رایگان آن در جامعه هدف باشند و با همراهی خود باعث کاهش روند صعودی این بیماری و جلوگیری از شکل‌گیری پیک‌های بعدی آن در استان شوند.

عالم برجسته  اهل سنت کردستان با اشاره به لزوم واکسیناسیون عمومی گفت: شایعات در مورد تاثیر منفی واکسن‌های کرونا پایه و اساس علمی ندارد و همه واجدان شرایط باید هرچه زودتر برای تزریق واکسن کرونا اقدام کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1785001
ارسال نظر
نظرات