شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:28 منتشر شده در مورخ: 1400/08/26 شناسه خبر: 1785002
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

بزرگترین باند قاچاق مسلح مواد مخدر در جنوب شرق کشور متلاشی شد/دستگیری ۸ سوداگر مرگ و کشف ۳ تن مواد افیونی

بزرگترین باند قاچاق مسلح مواد مخدر در جنوب شرق کشور متلاشی شد/دستگیری ۸ سوداگر مرگ و کشف ۳ تن مواد افیونی
سردار احمد طاهری گفت: بزرگترین باند قاچاق مسلح مواد مخدر در جنوب شرق کشور متلاشی و در این عملیات ۸ سوداگر مرگ دستگیر و بیش از ۳ تن مواد افیونی کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان "بزرگترین باند قاچاق مسلح مواد مخدر در جنوب شرق کشور" متلاشی شد.

وی اضافه کرد: در این عملیات که با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گلستان و عملیات اجرایی از سوی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان انجام شد، اعضای ۸ نفره این باند قاچاق مواد افیونی در مناطق صعب العبور بخش "کورین" شهرستان زاهدان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان افزود: همچنین هشت دستگاه خودروی پژو و تویوتا از آنان توقیف و مقدار ۳ تن و ۴۹ کیلو و ۹۵۰ گرم انواع مواد مخدر شامل؛ تریاک،حشیش و شیشه به همراه چهار قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف و ضبط شد.

طاهری اظهار کرد: روز گذشته در ادامه طرح برخورد با متخلفان اقتصادی و مقابله با قاچاق کالا و ارز و همچنین قاچاق کالاهای اساسی مردم، ماموران انتظامی استان در ایرانشهر، راسک و میرجاوه مستقر در ایست و بازرسی ها و ورودهای به این سه شهرستان به ترتیب ۲۵ تن پودر پنیر، ۲۲ تن روغن نباتی خوراکی، ۱۵ تن داروی گیاهی همگی به صورت قاچاق و غیر مجاز را کشف و ۳ دستگاه خودروی سنگین نیز از افراد متخلف توقیف کردند.

وی افزود: ارزش ریالی کالاهای کشف شده ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده که در این خصوص ۳ متخلف شناسایی به مراجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1785002
ارسال نظر
نظرات