شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:30 منتشر شده در مورخ: 1400/08/26 شناسه خبر: 1785052
رئیس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان مطرح کرد؛

پیش بینی بارندگی به صورت متناوب تا روز جمعه در سطح کرمان/ احتمال یخ زدگی و لغزندگی سطح معابر و جاده ها دور از انتظار نیست

پیش بینی بارندگی به صورت متناوب تا روز جمعه در سطح کرمان/ احتمال یخ زدگی و لغزندگی سطح معابر و جاده ها دور از انتظار نیست
حمیده حبیبی با بیان اینکه بارش ها تا روز جمعه به صورت متناوب در سطح استان ادامه خواهد داشت، گفت: احتمال یخ زدگی و لغزندگی سطح معابر و جاده ها به واسطه بارش ها و کاهش دما دور از انتظار نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیده حبیبی در گفتگو با راه آرمان؛ در خصوص وضعیت آب و هوای استان کرمان گفت: ناپایداری های جوی همچون افزایش ابر، وزش تند بادهای موقت، بارش برف و باران را خواهیم داشت.

رئیس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان ادامه داد: بارش ها بسیار شدید نیست و میزان بارندگی نسبت به سامانه
هفته قبل بسیار کم خواهد بود و عمدتا مناطقی از شمال، مرکز و غرب استان شاهد بارندگی است.

وی با بیان اینکه بارش ها تا روز جمعه به صورت متناوب در سطح استان ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: در شرق استان ناپایداری ها به صورت وزش باد و گرد و خاک است و در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف و کاهش دما وجود دارد.

حبیبی خاطر با اشاره به اینکه احتمال یخ زدگی و لغزندگی سطح معابر و جاده ها به واسطه بارش ها و کاهش دما دور از انتظار نیست، خاطر نشان کرد: دما هوا در شهر کرمان حدود صفر تا یک درجه زیر صفر پیش بینی می شود و حداکثر دما بین 14 تا 15 درجه خواهد بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1785052
ارسال نظر
نظرات