شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 13:43 منتشر شده در مورخ: 1400/08/26 شناسه خبر: 1785108
فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران :

مسجد نرم‌افزار اندیشه بسیج است

مسجد نرم‌افزار اندیشه بسیج است
فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران گفت: مسجد نرم‌افزار اندیشه بسیج و خاستگاه گسترش و تعالی اهداف این نهاد و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه خبری تهران نیوز، سردار احمد ذوالقدر صبح امروز در آیین تجدید میثاق بسیجیان با آرمان‌های امام خمینی (ره) اظهار کرد: بسیجیان در آغازین برنامه‌های هفته بسیج به منظور پیوند با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب و بسیج مستضعفان در همه عالم در حرم مطهر معمار کبیر انقلاب حضور یافته‌اند.

وی گفت: همچنین بسیجیان با فرمانده معظم کل قوا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان کرده و بر اجرای فرامین و منویات معظم‌له تاکید دارند.
فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران نیروی انسانی را ارزشمندترین و با عظمت‌ترین سرمایه هر کشور دانست و خاطرنشان کرد: نیروی انسانی با ابتکار و اختراع تعالی، رشد و شکوفایی را در عرصه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی رقم می‌زند.
ذوالقدر تاکید کرد: امام خمینی (ره) این عظمت، شکوه و زیبایی را با پیوند مردم با نظام و سپردن کارهای بزرگ به دست مردم به پیش برده و بنیان نهاد.
وی تصریح کرد: فلسفه بسیج نیز چیزی جز مشارکت و همراهی مردم در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب و پیشبرد آن‌ها نبوده، بر این اساس امام راحل در ۵ آذر ماه ۵۸ بسیج ۲۰ میلیونی را بنیان نهاد.
فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران از مسجد به عنوان نرم‌افزار اندیشه بسیج و پیشبرد اهداف آن یاد و اظهار کرد: این نهاد در مسجد و از طریق علما و اندیشمندان فرهیخته تربیت و تکثیر می‌شود.
ذوالقدر ادامه داد: گسترش فرهنگ بسیج موجب تکثیر، گسترش و جهانی شدن آرمان‌های بلند امام راحل که نمونه‌های آن در جهان اسلام و ملت‌های آزادی‌خواه و آزادی‌بخش دیده می‌شود، خواهد شد.
انتهای پیام/*
https://www.dana.ir/1785108
ارسال نظر
نظرات