شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:39 منتشر شده در مورخ: 1400/08/27 شناسه خبر: 1785308
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

کشف ۴۸ تن مواد خوراکی قاچاق در جنوب شرق کشور/ دپوی ۱۴۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در زاهدان کشف شد

کشف ۴۸ تن مواد خوراکی قاچاق در جنوب شرق کشور/ دپوی ۱۴۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در زاهدان کشف شد
سردار احمد طاهری از کشف ۴۸ تن مواد خوراکی قاچاق، دستگیری عامل تیراندازی به ۲ شهروند چابهاری و کشف دپوی سوخت قاچاق در جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و برخورد با محتکران و متخلفان اقتصادی، ماموران پلیس آگاهی و ایست و بازرسی شهید یدالهی دشتیاری هنگام کنترل تردد خودروهای عبوری در محور مواصلاتی چابهار - از ۲ دستگاه تریلی کانتینردار ۲۳ تن روغن نباتی خوراکی و ۲۵ تن شکر قاچاق و فاقد مجور قانونی کشف کردند.

وی ارزش اقلام قاچاق کشف شده را بنابر اعلام کارشناسان اداره گمرک ۱۰ میلیارد ریال اعلام و اظهار کرد: در این رابطه ۲ متخلف شناسایی و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

عامل ایجاد رعب و وحشت در چابهار دستگیر شد

طاهری گفت: فرد شروری که با تیراندازی به سمت ۲ شهروند در یکی از روستاهای توابع چابهار موجب رعب و وحشت مردم را فراهم کرده و متواری شده بود، توسط پلیس امنیت این شهرستان دستگیر شد.  

وی علت تیر اندازی را اختلاف قبلی و ملکی اعلام و خاطرنشان کرد: متهم ۲۲ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
 


کشف دپوی سوخت قاچاق در زاهدان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ادامه از کشف دپو سوخت قاچاق با ۱۴۵ هزار لیتر فراورده نفتی در زاهدان خبر داد و اظهار کرد: روز گذشته در راستای طرح برخورد با قاچاق سوخت و فراورده های نفتی و انهدام باندهای سازمان یافته قاچاق سوخت، طی عملیات هماهنگ توسط پلیس امنیت اقتصادی استان، یک محل دپوی سوخت قاچاق در زاهدان شناسایی شد.

وی افزود: در این رابطه ماموران انتظامی در بازرسی از محل مورد نظر مقدار ۱۴۵هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع نفت کوره، قیر و سایر فراورده ها و ضایعات نفتی که فاقد مجوز لازم و به صورت غیر قانونی تهیه شده و قاچاق بود را کشف و فرد متخلف را شناسایی و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی کردند.

دستگیری عامل شرارت و تیراندازی در ایرانشهر

طاهری اذعان کرد: با تلاش پلیس استان در شهرستان ایرانشهر، عامل شرارت و تیراندازی به شهروند ایرانشهری شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی تصریح کرد: بیست و یکم مهرماه سال جاری این فرد در پی یک اختلاف مالی با فرد شاکی با تیراندازی به سمت منزل این شهروند موجبات رعب و وحشت عمومی را فراهم کرده بود که ضمن دستگیری عامل این اقدام خشن، از او یک قبضه کلت کمری و مقادیری مهمات جنگی کشف و ضبط شد.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1785308
ارسال نظر
نظرات