شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:24 منتشر شده در مورخ: 1400/08/28 شناسه خبر: 1785429
با معرفی برگزیدگان صورت گرفت؛

برگزاری آیین اختتامیه سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی/"تو را از من گرفتی" برترین نمایش سیستان و بلوچستان شد

برگزاری آیین اختتامیه سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی/"تو را از من گرفتی" برترین نمایش سیستان و بلوچستان شد
در آیین اختتامیه سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی سیستان و بلوچستان که با معرفی برگزیدگان همراه بود، نمایش"تو را از من گرفتی" به عنوان برترین اثر نمایشی این استان انتخاب و جهت شرکت در جشنواره کشوری معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون؛ سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی سیستان و بلوچستان با ارائه ۹ نمایش در چهار شهرستان زابل، زاهدان، سراوان و کنارک با ۵۰ درصد ظرفیت سالن ها از ۲۱ تا ۲۶ آبان ما برگزار شد.

در آیین اختتامیه این جشنواره که پنجشنبه شب در سالن اصلی  تئاتر شهر زاهدان برپا شد، در پی ارزیابی داوران "تو را از من گرفتی" به کارگردانی مرتضی مودی عنوان نمایش برتر را ازآن خود کرد و به جشنواره کشوری راه یافت.

لوح سپاس جشنواره در حوزه پرداخت آثار نمایشی به مضامین ارزش های دفاع مقدس و خانواده شهدا و ایثارگران، به محدثه مهرپویان برای نمایش گلزخم و ویدا داودی برای نمایش خاطره اما خاکستر، لوح تقدیر و هدیه نقدی به ارسلان اکبری برای نمایش خاطره اما خاکستر و وحید فرهادی برای نمایش هتل کالیفرنیا اهدا شد.

در بخش موسیقی لوح تقدیر و هدیه نقدی به نمایش گلزخم و طراحی صحنه لوح تقدیر و هدیه نقدی به "خاطره اما خاکستر" و دیپلم افتخار و هدیه نقدی این بخش به نمایش تو را از من گرفتی اختصاص یافت و در قسمت گریم، لوح تقدیر و هدیه نقدی به مهرناز مهرپویان برای نمایش گلزخم و دیپلم افتخار و هدیه نقدی به علی عرب برای نمایش خاطره اما خاکستر تقدیم شد.
 

برترین بازیگران جشنواره

در حوزه بازیگران زن لوح تقدیر و هدیه نقدی به زینب رسول زاده برای نمایش پاییز آخر از سراوان تعلق گرفت و به ترتیب دیپلم افتخار و بازیگری اول تا سوم به نسترن خسروی برای نمایش سکوت مرگ از زابل، هدیه رستمی  برای اثر تو را از من گرفتی و محدثه مهرپویان از گلزخم اهدا شد. 

در بخش بازیگران مرد نیز لوح تقدیر و هدیه نقدی به مهرداد درگی برای نمایش خاطره اما خاکستر، رتبه های دوم و سوم نیز به  ایمان موزنی فر برای نمایش تو را از من گرفتی و وحید فرهادی بازیگر هتل کالیفرنیا اختصاص پیدا کرد. لوح تقدیر و هدیه نقدی کارگردانی ازآن ویدا داودی برای نمایش خاطره اما خاکستر و مرتضی مودی برای اثر تو را از من گرفتی شد.

در بخش نویسندگی داوران هیچ متنی را حائز رتبه ندانستند، اما به جهت حمایت از نویسندگان بومی لوح تقدیر و هدیه نقدی به سحر صفایی، حمید کمیلی خواه، محمد طاهر بزرگ زاده و پروانه پیروی اهدا شد.

انتهای پیام/ 
https://www.dana.ir/1785429
ارسال نظر
نظرات