شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 12:39 منتشر شده در مورخ: 1400/08/28 شناسه خبر: 1785471
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه خبر داد؛

کشف و ضبط بیش از ۲ تن زغال و چوب قاچاق در کهگیلویه

کشف و ضبط بیش از ۲ تن زغال و چوب قاچاق در کهگیلویه
اویزش گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲ تن زغال و چوب قاچاق در شهرستان کهگیلویه کشف و ضبط شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه در گفتگو با صبح زاگرس گفت: شب گذشته سودجویان قصد داشتند ۲۰ کیسه زغال را از منطقه چاروسا به استان خوزستان قاچاق کنند که با هماهنگی‌های لازم با دستگاه قضا، ماموران نیروی انتظامی  این محموله توقیف و وسیله نقلیه به پارکینگ منتقل شد.

هدایت الله اویزش افزود: پس از طی مراحل قانونی و تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی و دستگاه قضایی جهت صدور رای ارسال می شود.

وی تصریح کرد: برای جلوگیری از تخریب و قاچاق چوب و زغال با گشت و مراقبت های جاده ای، شبانه روز توسط همکاران حفاظت در جاده ها صورت می پذیرد و  با هماهنگی نیروهای انتظامی افرادی که مبادرت به قطع و یا حمل چوب و زغال جنگلی به خارج از شهرستان و استان کنند توفیف و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

این مسئول بیان داشت: از ابتدای امسال تاکنون بیش ۲ تن زغال و چوب قاچاق در شهرستان کشف و ضبط شد که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال و وسایل نقلیه نیز  به پارکینک انتقال یافتند.

آویزش از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله تخریب مراتع، قطع درخت، آتش سوزی، حمل هیزم و زغال قاچاق را به شماره تلفن ۱۵۰۴ و ۱۳۹ یگان حفاظت اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1785471
ارسال نظر
نظرات