شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 08:13 منتشر شده در مورخ: 1400/08/29 شناسه خبر: 1785661
وزارت بهداشت اعلام کرد؛

شنبه ۲۹ آبان؛ جدول پخش مدرسه تلویزیونی

شنبه ۲۹ آبان؛ جدول پخش مدرسه تلویزیونی
بر اساس اعلام آموزش و پرورش، جدول پخش مدرسه تلویزیونی شنبه ۲۹ آبان مشخص شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آموزش و پرورش برنامه مدرسه تلویزیونی برای روز شنبه ۲۹ آبان ماه در تمام مقاطع را مشخص کرد.

 
شبکه ‌آموزش:
 
فنی و حرفه ای و کاردانش :
 
ساعت٨ تا ٨:٣٠
رشته تربیت بدنی - پایه ۱۲ - شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش
 
ساعت٨:٣٠ تا٩
رشته شایستگی غیر فنی - پایه ۱۱- شاخه فنی و حرفه ای
 
ساعت ۹تا۹:۳۰
رشته الکترونیک - پایه ۱۲ - شاخه فنی و حرفه ای
 
ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۰:۳۰
رشته طراحی و دوخت - پایه ۱۱- شاخه فنی و حرفه ای
 
ساعت ۲۰:۳۰تا۲۱:۰۰
رشته طراحی و دوخت -پایه۱۱- شاخه فنی و حرفه ای
 
ساعت۲۱:۰۰تا ۲۱:۳۰
رشته نقاشی - پایه ۱۱ - شاخه کاردانش
 
 
۶پایه ابتدایی:
 
ساعت۱۰:۳۰ تا ١١:۰٠
فارسی و نگارش
پایه اول
 
ساعت ١١:۰٠ تا۱۱:۳۰
بازی و ریاضی
پایه دوم
 
ساعت ۱۱:۳۰تا ۱۲:۰۰
علوم تجربی و تفکر
پایه سوم
 
ساعت۱۲:۰۰تا۱۲:۳۰
بازی و ریاضی
پایه چهارم
 
ساعت ۱۲:۳۰تا۱۳:۰۰
فارسی و نگارش
پایه پنجم
 
ساعت۱۳:۰۰تا۱۳:۳۰
علوم تجربی و تفکر
پایه ششم
 
ساعت ۱۳:۳۰تا۱۳:۵۰
آموزش نوآموزان
پیش دبستانی
 
 
متوسطه اول:
 
ساعت ۱۴:۳۰تا ۱۵:۰۰
ادبیات فارسی
پایه هفتم
 
ساعت۱۵:۰۰تا۱۵:۳۰
ادبیات فارسی
پایه هشتم
 
ساعت ١۵:٣٠ تا ١۶
ادبیات فارسی
پایه نهم
 
ساعت۱۶:۰۰تا ۱۶:۳۰
هنر
پایه هفتم
 
 
متوسطه دوم :
 
 ساعت ١۶:۳۰تا۱۷:۰۰
ریاضی یک - پایه ۱۰- رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک
 
 ساعت۱۷:۰۰تا ١٧:۳۰
شیمی یک - پایه ۱۰- رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک
 
ساعت ۱۷:۳۰تا ۱۸:۰۰
ریاضی یک - پایه ۱۰- علوم تجربی و ریاضی فیزیک
 
ساعت ۱۸:۰۰تا ۱۸:۳۰
زیست یک - پایه ۱۰- رشته علوم تجربی
 
 
شبکه قرآن:
 
ساعت۸
درس اصول عقاید۱ ۱رشته علوم ومعارف اسلامی
ساعت۸:۳۰
درس تاریخ اسلام۱
رشته علوم ومعارف اسلامی
ساعت۱۱
درس هدیه های آسمانی پایه ششم دبستان
ساعت۱۱:۲۰
درس اموزش قران پایه ششم
ساعت۱۵
درس پیامهای اسمانی پایه نهم
ساعت۱۵:۳۰
درس عربی زبان قران۱
 
 
شبکه امید:
 
دروس عمومی رشته ریاضی و تجربی و انسانی
 
ساعت ۱۰:۳۰
 
زنگ اول:
درس:عربی ،زبان و قرآن(۲)
مدرس:اقای مختار فاضل نیا
پایه: یازدهم
رشته:علوم تجربی و ریاضی فیزیک
 
ساعت ۱۱:۰۰
زنگ دوم:
درس:امادگی دفاعی
مدرس:شیما غلامیر بلوچی
پایه:دهم
رشته : مشترک همه رشته ها
 
دروس فنی حرفه ای
ساعت ۱۲:۰۰
زنگ سوم:
درس:طراحی طلا و جواهر با رایانه
هنر آموز:ندا نجانیان
پایه:یازدهم
رشته:طراحی طلا و جواهر
 
زنگ چهارم
 
ساعت ۱۲:۳۰
درس:شیمی
هنر آموز:دکتر بهزاد زنجانی نژاد
پایه: دهم و یازدهم
رشته:مشترک همه رشته ها
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1785661
ارسال نظر
نظرات