شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 17:22 منتشر شده در مورخ: 1400/08/29 شناسه خبر: 1785815
فرمانده سپاه کاشمر خبر داد؛

توزیع ۶۷۰۰ بسته معیشتی طی ۴ مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در کاشمر

توزیع ۶۷۰۰ بسته معیشتی طی ۴ مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در کاشمر
یعقوبیان گفت: بالغ‌بر ۶ هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی در سال جاری بین گروه‌های هدف در شهرستان کاشمر توسط بسیجیان طی ۴ مرحله رزمایش کمک مؤمنانه توزیع‌شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ علی یعقوبیان، فرمانده سپاه کاشمر بعدازظهر امروز در مراسم اجرای رزمایش اقتدار جهادگران و کمک مؤمنانه که در میدان صبحگاه سپاه کاشمر برگزار شد، اظهار داشت: یکی از عرصه‌هایی که بسیجیان در نقاط مختلف کشور اسلامی فعالیت دارند حضور در گروه‌های جهادی و کمک به آسیب دیدگان و محرومان است.

وی با بیان اینکه ۲۱ گروه جهادی در سپاه ناحیه کاشمر داریم که در هر گروه جهادی بالغ‌بر ۳۰ نفر از بسیجیان شهرستان سازمان‌دهی و در عرصه‌های مختلف فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: گروه‌های تخصصی جهادی در عرصه‌هایی نظیر عمرانی، بهداشت و درمان، فرهنگی، اقتصادی و آموزش فعالیت دارند.

فرمانده سپاه ناحیه کاشمر با تأکید بر اینکه بسیجیان کاشمر به‌خصوص جهادگران فعالیت‌های ارزنده‌ای در جریان مبارزه و پیشگیری از کرونا انجام دادند، تصریح کرد: گندزدایی معابر و اماکن، واکسیناسیون، طرح شهید سلیمانی، کمک به کادر درمان، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی و... از جمله اقداماتی است که بسیجیان شهرستان کاشمر انجام داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بالغ‌بر ۶ هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی در سال جاری بین گروه‌های هدف در شهرستان کاشمر توسط بسیجیان طی ۴ مرحله رزمایش کمک مؤمنانه توزیع‌شده است، اذعان کرد: چهارمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه با توزیع ۳۱۰ بسته معیشتی هم‌زمان با اولین روز از هفته بسیج در شهرستان کاشمر انجام شد و همچنین ۲۱ گروه جهادی متشکل از بسیجیان در مناطق محروم و روستاهای شهرستان کار خدمت‌رسانی به محرومان را عهده‌دار می‌شوند.

یعقوبیان با بیان اینکه هدف از اجرای رزمایش اقتدار جهادگران، نمایش بخشی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های گروهای جهادی و ایجاد شورونشاط در بین بسیجیان به‌خصوص اقشار جوان است، عنوان کرد: اکثر گروه‌های جهادی سازمان‌دهی شده در شهرستان کاشمر از قشر جوان تشکیل‌شده‌اند و کمک‌حال مردم هستند.

وی همچنین تشریح کرد: سپاه و بسیج یکی از نهادهای کمک‌حال کادر درمان در بحث کرونا بود و پا به پای آن‌ها حرکت کرد و بسیجیان در هرجایی که مردم به کمک نیاز داشتند حضور پیدا کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1785815
ارسال نظر
نظرات