شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:36 منتشر شده در مورخ: 1400/08/30 شناسه خبر: 1785989
رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان:

استاندار جدید کردستان با رویکرد توزیع عادلانە فرصت‌ها، گام مهمی در راستای توسعه استان بردارد

استاندار جدید کردستان با رویکرد توزیع عادلانە فرصت‌ها، گام مهمی در راستای توسعه استان بردارد
رئیس مجمع نمایندگان کردستان گفت: سال‌هاست که مردم برخی‌ از شهرهای استان کردستان از عدم توجه و تعریف پروژه‌های توسعه‌ای گله‌مندند که می طلبد دولتمردان با رویکردی جدید توام با نیروهای انسانی جوان؛ زمینه توسعه همه‌جانبه استان کردستان را فراهم نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از کُردتودی، اسماعیل زارعی‌کوشا هفته گذشته در هیات دولت به عنوان استاندار دولت سیزدهم کردستان رای اعتماد گرفت.   

زارعی‌کوشا متولد سال ۵۷ شهرستان قروه در استان کردستان است و پیش از این مسئولیت، به عنوان مدیر حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام فعالیت داشت.

فرمانداری شهرستان‌های قم، نهاوند و بهار، قائم‌مقامی در صدا و سیما استان‌های خوزستان و همدان از دیگر سوابق کاری زارعی‌کوشا است.

شیوا قاسمی پور رئیس مجمع نمایندگان کردستان در این خصوص ضمن تبریک انتخاب اسماعیل زارعی کوشا به عنوان انتخاب استاندار جدید کردستان با بیان اینکه اجرای عدالت و رفع تبعیض از اهداف اصلی استانداری باشد، گفت: سال‌هاست که مردم برخی‌ از شهرهای استان کردستان از عدم توجه و تعریف پروژه‌های توسعه‌ای به‌ویژه در شهرستان "سروآباد" گله‌مندند که می طلبد دولتمردان با رویکردی جدید توام با نیروهای انسانی جوان؛ زمینه توسعه همه‌جانبه استان کردستان را فراهم نمایند.

وی با برشمردن برخی از چالش‌ها و دغدغە‌های مردم شریف مریوان و سروآباد از جمله دریاچه زریبار، راه‌های روستایی، مرز باشماق، جاده‌های مواصلاتی، عدم بهرە برداری از سد گاران و... خواستار ایجاد تعامل و همگرایی استانداری با مدیران کل، فرمانداران و روسای ادارات جهت حل مشکلات و‌ مطالبات مردم شد و تصریح کرد: امید می‌رود با انتخاب مدیران خدوم‌، توانمند و با اعتقاد به کار جهادی شرایط مناسبی برای توسعه زیرساخت‌های استان و شهرستان‌های مریوان و سروآباد اتفاق افتد که قطعا این مهم با اتحاد، مدیریت انقلابی و حمایت‌های همه‌جانبه نمایندگان مجلس، امکان‌پذیر است.

وی اضافه کرد: انتظار می‌رود در انتصاب معاونین، مدیران کل و فرمانداران از ظرفیت‌ نیروهای اهل سنت به‌صورت ویژه استفاده شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1785989
ارسال نظر
نظرات