شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:28 منتشر شده در مورخ: 1400/08/30 شناسه خبر: 1786041
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قروه خبر داد؛

پایان کار سالن تجمیعی واکسیناسیون در شهرستان قروه

پایان کار سالن تجمیعی واکسیناسیون در شهرستان قروه
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قروه از پایان همکاری در طرح واکسیناسیون تجمیعی کرونا در سالن ۹ دی شهرستان قروه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛اقبال سالمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قروه در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: از تیر ماه سال جاری، جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان قروه در قالب طرح سردار دلها شهید سلیمانی با شبکه بهداشت و درمان و سپاه همکاری نمودند.

سالمی افزود: با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان، جمعیت هلال احمر، سپاه و تربیت بدنی شهرستان قروه  ۹۰ درصد جمعیت هدف در شهرستان واکسن نوبت اول را دریافت نموده  و از این افراد بیش از ۷۵ درصد از مردم برای مرحله دوم  واکسیناسیون انجام شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قروه خاطر نشان کرد: با توجه به اعلام شبکه بهداشت و درمان ادامه طرح واکسیناسیون تا تلقیح ۱۰۰ درصدی در مراکز  بهداشت و خانه های بهداشت روستاها انجام می گردد و سالن تجمیعی ۹دی شهرستان به کار خود پایان داد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قروه تاکید کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان قروه آمادگی خود را برای  مقابله با شیوع کرونا در سایر امور اعلام می دارد و در پایان از جوانان جمعیت هلال احمر، پرسنل شبکه بهداشت و درمان که از تیر ماه تا کنون در امر واکسیناسیون مردم شهرستان قروه حضور داشتند تقدیر نمود.

 

https://www.dana.ir/1786041
ارسال نظر
نظرات