شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:25 منتشر شده در مورخ: 1400/08/30 شناسه خبر: 1786057
نماینده گرگان و‌ آق‌قلا:

مدیران بانک‌ها در میان مردم نیستند

مدیران بانک‌ها در میان مردم نیستند
سنگدوینی گفت: مدیران بانک‌ها در میان مردم نیستند و درد مردم را نمی‌فهمند و این بانک‌ها بیان کنند چند درصد تسهیلات قرض‌الحسنه ارائه می‌کند و حتی برخی از بانک‌های مدعی شرایط خاص مثل سپرده‌گذاری برای این تسهیلات دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رمضانعلی سنگدوینی در گفت‌وگو با خبرنگار گلستان ما گفت: شرایط کشور شرایط خوبی نیست و مردم که به ما رجوع می کنند قالب درد و مشکلات معیشتی دارند.
وی افزود: یکی از نیازهای جامعه شغل است و برخی خانواده‌ها بیان می کنند یارانه نمی خواهیم و به جای آن دولت  اشتغال ایجاد کند، از بانک ها انتقاد داریم که مدیران بانک ها در میان مردم نیستند و  درد مردم را نمی فهمند و این بانک‌ها بیان کنند چند درصد تسهیلات قرض الحسنه ارائه می کند و حتی برخی از بانک های مدعی شرایط خاص مثل سپرده گذاری برای این تسهیلات دارند.
این مقام مسئول به ضرورت برنامه ریزی وزارت نیرو در خصوص تامین گاز مصرفی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: گلستان و مازندران، خراسان رضوی و شمالی در انتهای خطوط گاز قرار دارند و  باید تمهیدات لازم در خصوص فصل زمستان در نظر گرفته شود.
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی به حضور معاون وزیر نیرو به گلستان اشاره کرد و گفت: علاوه بر بودجه و اعتبارات استانی ۸۵۰ میلیارد تومان بودجه ملی برای برخی از طرح ها و پروژه های اولویت دارد درخواست شد تا مردم تابستان سال آینده را با مشکلات کمتری سپری کنند.

سنگدوینی متذکر شد: امیدواریم با پیگیری های انجام شده سال آینده مشکلات کمتری در حوزه تامین آب شرب گرگان شاهد باشیم.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1786057
ارسال نظر
نظرات