شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: تهران بزرگ
ساعت: 15:45 منتشر شده در مورخ: 1400/08/30 شناسه خبر: 1786141

افتتاحیه اولین طرح ملی فبک، طرح ملی تربیت مربی فلسفه برای کودکان

افتتاحیه اولین طرح ملی فبک، طرح ملی تربیت مربی فلسفه برای کودکان
اولین رویداد ملی فبک با موضوع تربیت مربی فلسفه برای کودکان، با حضور اساتید برجسته علمی، دانشگاهی و حوزوی در تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تهران پرس؛ اولین رویداد ملی فبک با موضوع تربیت مربی فلسفه برای کودکان، با حضور اساتید برجسته علمی، دانشگاهی و حوزوی در تهران برگزار خواهد شد.

 
بر اساس گزارش دبیرخانه این رویداد، آئین افتتاحیه طرح ملی فبک با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی، دکتر سیدمحمد بطحایی، دکتر غلامرضا زکیانی، حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه و آیات عظام اعرافی و رمضانی در تاریخ اول آذرماه 1400 از ساعت 14 در محل دانشکده مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس جنت آباد شمالی بالاتر از نیایش بلوار انصارالمهدی(عج) برگزار خواهد شد. 
 
خاطر نشان می‌کند، «فبک» یا همان «فلسفه برای کودکان» نام حوزه‌ای در فلسفه است که از حدود 12 سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده  است و برخلاف تصور عمده افراد به خصوص والدین که فکر می‌کنند قرار است بچه ها، در کلاسی حاضر شوند که آنجا از کانت، سقراط و افلاطون صحبت می‌شود؛ در حالی‌که اینطور نیست و در واقع بچه‌های این کلاس‌ها راه درست فکر کردن را خواهند آموخت.
انتهای پیام؛ 
https://www.dana.ir/1786141
ارسال نظر
نظرات