شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 16:24 منتشر شده در مورخ: 1400/08/30 شناسه خبر: 1786151
طی مراسمی؛

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان معارفه شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان معارفه شد
بهرام دلفان به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان معارفه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک، محمود ثمینی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اظهار داشت: باید تلاش کرد تا از مسیر مسئولیت خارج نشویم و باید از این فرصت برای خدمت رسانی به مردم استفاده شود.

وی افزود: با شیوع کرونا تهیه و تامین تجهیزات و امکانات بسیار سخت بود ولی تلاش هایی صورت گرفت تا تجهیزات به شهرهای مختلف استان ارسال شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با اشاره به مشارکت خیرین عنوان کرد: در این ایام خیرین همیشه همراهی کردند و هرآنچه که در توان داشتند برای تهیه تجهیزات تلاش نمودند.

محمدرضا نیکبخت رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این مراسم اظهار کرد: در ایام کرونا تلاش شد تا با برنامه ریزی میزان ابتلا و مرگ و میر کرونا در استان کاهش یابد که با اقدامات و تلاش های کادر درمان و مدافعان سلامت خوشبختانه در بسیاری از موارد، کرونا در استان کاهش داشت.

وی افزود: از دیگر اقدامات انجام شده، خریداری ۱۳ دستگاه اکسیژن ساز، هفت دستگاه سی تی اسکن بود و در کنار این اقلام اقدامات دیری برای ارائه خدمات به بمیاران انجام شد.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی گفت: ۹۶ پروژه با وسعت ۳۵ هزار متر مربع با ۱۲۱ میلیارد تصویب شد و تعدادی شروع شده بودند در حال تکمیل است و برخی هم به بهره برداری رسیدند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1786151
ارسال نظر
نظرات