شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:16 منتشر شده در مورخ: 1400/09/01 شناسه خبر: 1786298
وزیر کشور:

توسعه استان‌های مرزی از برنامه‌های اصلی دولت است/ مرز، منطقه آزاد و مردم وفادار به نظام از پتانسیل‌های کردستان به شمار می‌رود

توسعه استان‌های مرزی از برنامه‌های اصلی دولت است/ مرز، منطقه آزاد و مردم وفادار به نظام از پتانسیل‌های کردستان به شمار می‌رود
احمد وحیدی گفت: استان کردستان یکی از استان‌های مهمی است که دارای ظرفیت‌های ویژه، مرز، منطقه آزاد، مردمان خوب و وفادار به نظام است و دولت تلاش می‌کند زمینه توسعه و پیشرفت استان را فراهم می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، احمد وحیدی وزیر کشور صبح امروز در فرودگاه سنندج و در جمع خبرنگاران اظهارداشت: استان کردستان یکی از استان های مهمی است که دارای ظرفیت های ویژه، مرز، منطقه آزاد، مردمان خوب و وفادار به نظام است و دولت تلاش می کند زمینه توسعه و پیشرفت استان را فراهم می‌کند. 

وزیر کشور گفت: یکی از تلاش های مهم دولت، توسعه استانهای مرزی است که بعضی کمبودها و مشکلات با این برنامه ها رفع خواهد شد.

وزیر کشور امروز دوشنبه به منظور شرکت در آیین تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید کردستان به سنندج سفر کرده است.

حضور در گلزار شهدای سنندج و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان کردستان و شرکت در جلسه شورای اداری استان و معارفه استاندار جدید در سالن سینما بهمن سنندج از برنامه‌های سفر وزیر کشور به کردستان است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1786298
ارسال نظر
نظرات