شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:31 منتشر شده در مورخ: 1400/09/01 شناسه خبر: 1786301
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

کشف ۳۱ هزار لیتر سوخت و ۲۳ تن روغن قاچاق در جنوب شرق/ متهم به قتل جوان ۱۹ ساله ایرانشهری پس از ۸ ماه فرار در دام افتاد

کشف ۳۱ هزار لیتر سوخت و ۲۳ تن روغن قاچاق در جنوب شرق/ متهم به قتل جوان ۱۹ ساله ایرانشهری پس از ۸ ماه فرار در دام افتاد
سردار احمد طاهری از کشف ۳۱ هزار لیتر سوخت و ۲۳ تن روغن قاچاق در جنوب شرق کشور و دستگیری متهم به قتل جوان ۱۹ ساله ایرانشهری پس از ۸ ماه فرار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: روز گذشته در ادامه طرح تشدید برخورد با قاچاق کالا و ارز و مقابله با باندهای سازمان یافته قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی، ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر طی ۲ عملیات مجزا  در محور ایرانشهر –بزمان ۲ دستگاه کامیون حمل بار و تانکر سوخت را متوقف کردند.

وی ادامه داد: از این کامیون ها ۲۳ تن روغن خوراکی و ۳۱ هزار لیتر نفت سفید هر دو به صورت  قاچاق شد و ۲ متخلف شناسائی و به دستگاه قضائی معرفی شدند.

طاهری اظهار کرد: با تلاش ماموران انتظامی استان در ایرانشهر، عامل قتل مسلحانه جوان ۱۹ ساله ایرانشهری در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی افزود: بیست و یکم اسفندماه سال ۱۳۹۹ عامل این اقدام خشن در پی یک اختلاف مالی با فرد مقتول با شلیک سلاح گرم به سمت وی، او را به قتل رساند و پس از ۸ ماه فرار در نهایت در حلقه محاصره پلیس گرفتار و دستگیر و در این رابطه یک قبضه کلت کمری و مهمات جنگی بکار رفته در قتل نیز کشف شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1786301
ارسال نظر
نظرات