شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:50 منتشر شده در مورخ: 1400/09/01 شناسه خبر: 1786317

افزایش بی سر و صدای قیمت مرغ در یزد

افزایش بی سر و صدای قیمت مرغ در یزد
طبق بررسی های میدانی انجام شده از سطح فروشگاههای استان به نظر می رسد قیمت مرغ در یزد مجددا افزایش داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، براساس بررسی های میدانی انجام شده از سطح فروشگاههای استان به نظر می رسد قیمت مرغ در یزد مجددا با افزایش قیمت روبه رو بوده و به ۲۹هزار و ۶۰۰تومان رسیده است.

در شرایطی که قیمت مرغ یزد به تازگی از سوی سازمان صمت به ۲۷هزار و۵۰۰تومان افزایش یافته بود به نظر میرسد مجددا قیمت مرغ در یزد بدون هیچ اطلاع رسانی افزایش داشته است که باعث ایجاد سوال شده است که آیا گرانی مجدد مرغ در یزد قانونی است؟

طبق بررسی های انجام شده در حال حاضر قیمت مرغ یزد در فروشگاههای سطح شهر به قیمت ۲۹هزار ۶۰۰تومان، قیمت مرغ شمال نزدیک به۴۰هزارتومان، ران مرغ ۲۹هزار و۶۰۰ و سینه مرغ ۴۸هزارتومان در حال عرضه می باشد.

در شرایطی که به گفته مسئولین ، استان یزد یکی از قطب های تولید مرغ در سطح کشور می باشد اما به دلایل متعدد هر چند وقت یکبار مردم یزد شاهد تنش در بازار مرغ می باشند که به این شکل بوده که در ابتدا مرغ برای چند روز در سطح بازار با کمبود مواجه شده و سپس سازمان صمت و مسئولین اتحادیه مرغداران شروع به مصاحبه کرده که با قیمت های کنونی، مرغداران در حال ضرر دهی می باشند و در نهایت راه حل مسئولین برای جلوگیری از ضرر دهی مرغداران ، افزایش قیمت مرغ است.

اما به نظر می رسد در گرانی اخیر ، روش مسئولین تغییر کرده و با ابداع روبه رو بوده است و حتی اقناع جامعه نیز برایشان اهمیت نداشته و بدون هیچ اطلاع رسانی قیمت مرغ افزایش داشته است.

شایان ذکر است خبرنگار یزدرسا تلاش کرد تا در تماس با مسئولین مربوطه علت گرانی اخیر در بازار مرغ را جویا شود اما متاسفانه هیچ کدام جوابگو نبودند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1786317
ارسال نظر
نظرات