شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:27 منتشر شده در مورخ: 1400/09/01 شناسه خبر: 1786497

لیگ برتر والیبال بانوان| ترکتازی ذوب آهن در صدر/ هفته سه صفر!

لیگ برتر والیبال بانوان| ترکتازی ذوب آهن در صدر/ هفته سه صفر!
تیم‌های سایپا، مس رفسنجان، باریج اسانس، ذوب‌آهن و پیکان در هفته پنجم لیگ برتر والیباب زنان مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته پنجم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران جام «سردار دل‌ها» امروز (دو‌شنبه) با پنج دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار)، اصفهان، کاشان و یزد پیگیری شد.

 
*سایپا ۳ - بانوان ورامین صفر
در نخستین مسابقه این هفته تیم‌های سایپا و بانوان ورامین از ساعت 14 در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند.
سایپا در این دیدار در ۳ ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 14، 25 بر 6 و 25 بر 9 حریف خود را شکست داد تا با پنج برد و 14 امتیاز به صورت موقت در صدر جدول این رقابت‌ها قرار گیرد.
تیم والیبال بانوان ورامین که در ۳ ست این مسابقه تنها 29 پوئن کسب کرد، پنجمین ناکامی خود در این فصل از رقابت‌ها را تجربه کرد و همچنان در انتهای جدول باقی ماند.
اکرم ابن‌یمین، زهرا گلابیان و شهناز برادران مهاجر، تیم نظارتی این مسابقه را تشکیل دادند که به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر ویژه و ناظر داوری ایفای نقش کردند.
همچنین زهرا شیری و هاله جعفری داوران اول و دوم این دیدار بودند که به مدت 64 دقیقه طول کشید. از نظر زمانی این دیدار در کوتاهترین زمان برگزار شد تا رکورد جدیدی در لیگ برتر زنان سال 1400 به ثبت برسد.
 
*جوانان زرتشتی صفر - ذوب آهن ۳
تیم جوانان زرتشتی در دومین مسابقه هفته پنجم لیگ برتر زنان در سالن یکانگی شهر یزد میزبان ذوب‌آهن صدرنشین این رقابت‌ها بود و نتیجه را سه بر صفر به حریف واگذار کرد.
شاگردان فریبا صادقی در تیم ذوب‌آهن در این مسابقه با امتیازهای 25 بر 9، 25 بر 12 و 25 بر 19 نماینده یزد را شکست دادند تا با پنج برد و 15 امتیاز همچنان در صدر جدول این رقابت‌ها باقی بمانند.
جوانان زرتشتی یزد نیز با پذیرش این شکست، چهارمین ناکامی خود را تجربه کرد.
آمنه خواجه‌ئیان، منیژه صادقی، نرگس افشین و رقیه مصطفوی به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.
 
*باریج اسانس ۳ - ستارگان فارس صفر
یکی از بازی‌های حساس هفته پنجم لیگ برتر زنان در کاشان برگزار شد و تیم باریج اسانس این شهر در سالن هفت مهر میزبان ستارگان فارس بود.
نمایندگان کاشان و شیراز با ۳ برد در رتبه‌های سوم و چهارم جدول قرار داشتند و باریج اسانس در این مسابقه ۳ بر صفر حریف خود را شکست داد تا به چهارمین برد خود دست یابد.
ستارگان فارس در ۳ ست متوالی با امتیازهای 25 بر 6، 25 بر 18 و 25 بر 12 مغلوب میهمان خود شدند و دومین ناکامی فصل را تجربه کردند.
باریج اسانس با کسب این برد با 13 امتیاز در رتبه سوم باقی ماند تا همچنان در تعقیب تیم‌های سایپا و ذوب‌آهن باشد.
نازآفرین فنودی و پریچهر غفاری ناظران فنی و داوری این مسابقه بودند. همچنین  نسرین حق‌شناس و شیما حقوقی‌زاده به عنوان داوران اول و دوم، قضاوت این دیدار را که 85 دقیقه طول کشید، برعهده داشتند.
 
*ریف اصفهان صفر- مس رفسنجان ۳
تیم ریف اصفهان که بدون برد و با یک امتیاز در رتبه نهم جدول قرار داشت، این هفته در سالن امام علی (ع) اصفهان میزبان مس رفسنجان بود و سه بر صفر نتیجه را به این تیم واگذار کرد تا مسی‌ها به دومین برد خود در این رقابت‌ها دست یابند.
تیم ریف در ست‌های اول و دوم در رقابتی نزدیک و با امتیازهای 25 بر 22 و 25 بر 23 مغلوب شد و در ست سوم نیز نتیجه را 25 بر 12 واگذار کرد تا در نهایت از این میزبانی امتیازی به دست نیاورد و بدون برد و امتیاز در انتهای جدول باقی بماند.
فائزه جعفری، منصوره خزچین، زینب حقی و حوریه رضازاده به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند.
این دیدار 89 دقیقه طول کشید و تیم ریف در ست نخست اخطار تاخیر دریافت کرد
 
*پیکان ۳ - مهرسان صفر
تیم‌های مهرسان و پیکان که با ۲ برد و به ترتیب 6 و 5 امتیاز در رتبه‌های پنجم و ششم جدول قرار داشتند، در آخرین دیدار هفته پنجم لیگ برتر زنان در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند.
پیکانی‌ها در این مسابقه در سه ست متوالی با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 20 و 26 بر 24 به پیروزی رسیدند تا با کسب سومین برد صعود یک پله‌ای در جدول داشته باشند و در رتبه چهارم جای گرفتند.
مهرسان در این مسابقه که 97 دقیقه طول کشید، سومین ناکامی فصل خود را تجربه کرد و با یک پله سقوط در رتبه هفتم جدول قرار گرفت.
هاجر نجاتی‌زاده، فاطمه زندی، ملیحه نوری و مرضیه ابراهیم‌زاده به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.
 
*تابلوی نتایج نتایج و رده‌بندی لیگ برتر والیبال زنان در پایان هفته پنجم
در پایان رقابتهای هفته پنجم لیگ والیبال زنان تیم‌های ذوب‌آهن، سایپا و باریج اسانس کاشان در رتبه‌های اول تا سوم باقی ماندند.
 
** نتایج کامل هفته پنجم لیگ برتر زنان به شرح زیر است:
*سایپا 3 – بانوان ورامین صفر (25 بر 14، 25 بر 6 و 25 بر 9)
*ریف اصفهان صفر – مس رفسنجان 3 (22 بر 25، 23 بر 25 و 12 بر 25)
باریج اسانس کاشان 3 – ستارگان فارس صفر (25 بر 6، 25 بر 18 و 25 بر 12)
*جوانان زرتشتی صفر – ذوب‌آهن 3 (9 بر 25، 12 بر 25 و 19 بر 25)
*مهرسان صفر – پیکان 3 (22 بر 25، 20 بر 25 و 24 بر 26)
 
جدول لیگ برتر والیبال زنان در پایان هفته پنجم مقدماتی بدین شرح است:
ذوب‌آهن / ۵ برد و 15 امتیاز
سایپا / ۵ برد و 14 امتیاز
باریج اسانس / ۴ برد و 13 امتیاز
پیکان / ۳ برد و 9 امتیاز
ستارگان فارس / ۳ برد و ۸ امتیاز
مس رفسنجان / ۲ برد و ۷ امتیاز
مهرسان / ۲ برد و ۵ امتیاز
جوانان زرتشتی / یک برد و ۳ امتیاز
ریف اصفهان / بدون برد و یک امتیاز
بانوان ورامین / بدون برد و امتیاز
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1786497
ارسال نظر
نظرات