شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 23:00 منتشر شده در مورخ: 1400/09/01 شناسه خبر: 1786504

کشتی نظامیان جهان| قرعه کشی مسابقات فرنگی انجام شد/ فرنگی‌کاران ایران حریفان خود را شناختند

کشتی نظامیان جهان| قرعه کشی مسابقات فرنگی انجام شد/ فرنگی‌کاران ایران حریفان خود را شناختند
مراسم قرعه کشی سی و پنجمین دوره رقابت های کشتی فرنگی نظامیان جهان (سیزم) عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، سی و پنجمین دوره رقابت های کشتی فرنگی نظامیان جهان (سیزم) از فردا (سه شنبه) و به مدت 2 روز و با حضور 12 تیم در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.

قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
 
در وزن 55 کیلوگرم که 4 نفر شرکت کرده اند و مسابقات به صورت دوره ای برگزار می شود، علی نوربخش با ویکتور ودرنیکوف از روسیه، رودیک مکرتچیان از ارمنستان و ولازکو لوئیس آلفردو از کلمبیا کشتی می گیرد.
در وزن 60 کیلوگرم که 8 نفر حضور دارند، پویا ناصرپور در دور نخست به مصاف نورایر هاخویان از ارمنستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد و مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان میشال تراچ از لهستان و سرگئی املین قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از روسیه می رود.
در وزن 63 کیلوگرم که 6 نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه 3 نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود و ایمان محمدی در گروه A به مصاف استپان ماریانیان قهرمان جهان از روسیه و موراد هاروتنیان از ارمنستان می رود.
در وزن 67 کیلوگرم که 7 نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه 4 و 3 نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود و حسین اسدی در گروه B با الکسی کیانکین کشتی گیر مطرح روسیه و احمد النکدالی از سوریه کشتی می گیرد.
در وزن 72 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند، اشکان سعادتی فر پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با ماتئوس برناتک از لهستان کشتی می گیرد.
در وزن 77 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند،  محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور دوم به مصاف واروژان گریگوریان از ارمنستان می رود.
در وزن 82 کیلوگرم که 7 نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه 4 و 3 نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود و جمال اسماعیلی در گروه B به مصاف آرمیناس لیگنوگاریس از لتونی و عبدالکریم دوخالی از الجزایر می رود.
87 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند، حسین نوری در دور اول به مصاف مهد فدالدین آلاستا از سوریه می رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان جولیوس ماتوزویسیوس لتونی و دیمیتریوس تسیکریدیس از یونان مصاف می دهد. داویت چاکوتادزه قهرمان المپیک از روسیه در بالای جدول این گروه قرار دارد.
در وزن 97 کیلوگرم که 7 نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه 4 و 3 نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود و مهدی بالی در گروه A با تادیوز میچالیک از لهستان، آیودا عبداله از سوریه و آدم بودجملین از الجزایر می رود. الکساندر گولووین قهرمان زیر 23 سال جهان در گروه B حضور دارد.
در وزن 130 کیلوگرم که 7 نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه 4 و 3 نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود و امیر قاسمی منجزی در گروه B به مصاف روماس فردریکاس از لتونی و ویتالی شور از روسیه می رود.
 
بر اساس برنامه این رقابت ها مسابقات کشتی فرنگی در اوزان 55، 63، 72، 82 و 97 کیلوگرم در روز سه شنبه 2 آذرماه و مسابقات اوزان 60، 67، 77، 87 و 130 کیلوگرم نیز در روز چهارشنبه 3 آذرماه برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1786504
ارسال نظر
نظرات