شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1400/09/02 شناسه خبر: 1786663
همزمان با هفته گرامیداشت بسیج؛

بسیجیان کردستانی نذر خون به جای آوردند

بسیجیان کردستانی نذر خون به جای آوردند
جمعی از پیشکسوتان و بسیجیان اقشار مختلف کردستان، همزمان با هفته گرامیداشت بسیج اقدام به اهدای خون کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، پویش نذر خون چند سالی است که توسط بسیجیان کردستانی اجرا می شود و امسال نیز همچون سنوات گذشته با استقبال گسترده اقشار مختلف بسیجیان استان این مهم انجام شد.

از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح دوشنبه اول آذرماه بسیجیان جهادگر کردستانی برای یاری به بیماران نیازمند وارد میدان شده و ده ها واحد از خون خود را اهدا کردند.

کریمیان مدیر کل انتقال خون استان کردستان در حاشیه این پویش مردمی اظهار کرد: بسیجیان کردستانی علاوه بر هفته گرامیداشت بسیج در ایام و مناسبت های مختلف سال همچون ماه محرم، شب های قدر و دیگر مناسبت های دینی اقدام به اجرای پویش نذر خون می کنند و بسیاری از این بزرگواران جزو باشگاه اهدا کنندگان دو رقمی و سه رقمی جهانی هستند.

وی افزود: به برکت همین همت والای مردمی در کردستان چندین سال است از لحاظ تأمین فرآورده های خونی هیچ کمبودی نداریم و حتی نیاز تعدادی از استان های کشور را نیز تأمین می کنیم.

کریمیان خاطرنشان کرد: شجره طیبه بسیج طی ۴۲ سال از عمر با برکت خود ثمرات بسیاری برای ملت ایران و دیگر حق طلبان در سراسر دنیا داشته است و بسیار خرسندیم که سازمان انتقال خون نیز به آوردگاهی برای جهاد و ایثار بسیجیان مخلص و متعهد تبدیل شده است.

گفتنی است این پویش با همکاری بسیج های اصناف، کارمندان و بازنشستگان استان کردستان انجام شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1786663
ارسال نظر
نظرات