شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 16:20 منتشر شده در مورخ: 1400/09/02 شناسه خبر: 1786740
فرمانده سپاه لرستان:

بسیج در هر عرصه‌ای که انقلاب نیاز دارد آماده است

بسیج در هر عرصه‌ای که انقلاب نیاز دارد آماده است
سردار کشکولی گفت: بسیج در هر عرصه‌ای که انقلاب به آن نیاز دارد آماده است و حضور پیدا می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در مراسم دیدار بسیجیان و فرماندهان سپاه لرستان با نماینده ولی‌فقیه در استان با اشاره به وجه قدسی بسیج، اظهار داشت: وجه قدسی بسیج را از لسان مبارک امام راحل و رهبری عظیم الشان انقلاب بیان می‌کنم، امام راحل فرمودند بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده‌اند و درجایی دیگر فرمودند بسیج میقات پابرهنگان معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت‌یافتگان آن، نام ونشانی در گمنامی و بی‌نشانی گرفته‌اند.

وی افزود: امام فرمودند، تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران، یقیناً از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ایران ارزانی شد.

فرمانده سپاه لرستان عنوان کرد: رهبر انقلاب فرمودند، بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه‌ای است که اسلام و قرآن و امام زمان (عج) و این انقلاب مقدس به آن نیازمند است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به بخشی از بیانات رهبری که فرمودند:« بسیج اختصاص به یک منطقه جغرافیایی و یک منطقه انسانی و طبقاتی و قشری ندارد، همه‌جا هست»، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند بسیج پیوند میان بسیجیان عزیز و حضرت ولی‌عصر (عج) مهدی موعود عزیز یک پیوند ناگسستنی و همیشگی است.

وی بابیان اینکه اگر بر کشوری نوای دل‌نشین تفکر بسیجی طنین‌انداز شد، چشم طمع دشمنان و جهان خواران از آن دور خواهد شد، تصریح کرد: امروز سپاه مفتخر است امر خطیر جذب، سازمان‌دهی، انسجام و مهم‌تر از همه تعلیم تربیت بندگان صالح خدا در جهت اعتلای کلمه‌الله را به عهده داشته باشد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1786740
ارسال نظر
نظرات