شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 07:57 منتشر شده در مورخ: 1400/09/03 شناسه خبر: 1786824
مشکل مجلس را از راه‌های قانونی حل و فصل می‌کنیم؛

محمد: برزیلِ ایران وضعیت خوبی پیدا می‌کند/ ۱۰ میلیارد تومان به صنعت‌نفت پرداختی داشتیم

محمد: برزیلِ ایران وضعیت خوبی پیدا می‌کند/ ۱۰ میلیارد تومان به صنعت‌نفت پرداختی داشتیم
دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری گفت: بخش نخست کمک مالی‌مان به میزان ۱۰ میلیارد تومان را دو هفته پیش انجام دادیم و به همین بسنده نمی‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از روابط‌عمومی باشگاه صنعت نفت؛ سعید محمد، دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و مشاور رئیس‌جمهور در بازدید از اردوی تیم فوتبال صنعت نفت اظهار داشت: تیم صنعت نفت آبادان تیمی ریشه دار و از سرمایه‌های ورزشی کشور به شمار می‌رود و بایستی بیش از پیش مورد حمایت قرار گیرد. منطقه آزاد تمام تلاش خود را در جهت حمایت از این تیم در رسیدن به جایگاه اصلی‌اش به کار می‌برد؛ هر چند که مسئولیت اصلی تیم با منطقه آزاد نیست و ما به عنوان یک حامی این کار را به انجام می‌رسانیم.

وی در ادامه بیان داشت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده و با همراهی رئیس فدراسیون فوتبال، در جمع بازیکنان و کادرفنی تیم صنعت نفت و اعضای هیات مدیره باشگاه حاضر شدیم و ضمن آرزوی موفقیت برای این تیم در بازی پیش رو، در جهت یافتن راهکار مناسب برای برون رفت تیم از وضعیت کنونی (مشکل مالی) بحث و تبادل نظر کردیم. به طور حتم با کمک‌هایی که به تیم صنعت نفت خواهیم داشت و انگیزه بسیار بالایی که در میان بازیکنان دیدیم، برزیل ایران وضعیت خیلی خوبی پیدا کند.
 
محمد هم‌چنین عنوان داشت: به رغم وجود برخی مشکلات ناشی از عدم تعیین تکلیف مسئولان دارای امضای مجاز در سازمان منطقه آزاد اروند؛ اما بخش نخست کمک مالی‌مان به میزان ۱۰ میلیارد تومان را دو هفته پیش انجام دادیم و به همین بسنده نمی‌کنیم و حمایت‌های بعدی را نیز از این تیم خواهیم داشت. در تلاشیم تا این مشکل را از طریق راه‌های قانونی دنبال و حل و فصل کنیم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1786824
ارسال نظر
نظرات