شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:35 منتشر شده در مورخ: 1400/09/03 شناسه خبر: 1786857
مسئول بسیج دانشجویی لرستان:

پیروزی‌های جبهه مقاومت، برگرفته از مکتب بسیج است

پیروزی‌های جبهه مقاومت، برگرفته از مکتب بسیج است
شرفی با بیان اینکه مکتب بسیج مکتب انقلاب است، گفت: پیروزی های جبهه مقاومت برگرفته از مکتب بسیج است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ میلاد شرفی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: بسیجیان انسان هایی هستند که در راستای محرومیت زدایی و کمک به اقشار ضعیف جامعه تاکنون خدمات زیادی را ارائه داده اند، همچنین در زمان های بحرانی مانند سیل و زلزله و یا در ایام کرونا باز هم بسیج جلوتر از سایر دستگاه ها برای کمک به مردم قدم برداشتند.

وی معنویت و بصیرت را از مهمترین ویژگی های بسیجیان برشمرد و افزود: این ویژگی ها سبب شده تا در همه صحنه ها حضور داشته باشند و با داشتن بصیرت در زمان هایی که توطئه برای ایجاد فتنه هایی صورت گرفته، تلاش کرده اند تا سایه فتنه ها را از کشور دور نمایند.

مسئول بسیج دانشجویی لرستان تصریح کرد: بسیج از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون همیشه یاریگر مظلومان بوده و یکی از مهمترین اصول مکتب بسیج، حمایت و کمک به محرومان و نیازمندان است، اما همیشه در مقابل ظالمان ایستاده است و امروز پیروزی های قدرتمندی که در جبهه مقاومت صورت می گیرد، برگرفته از مکتب بسیج است.

شرفی عنوان کرد: بسیج بر روی اسلام نابی بنا شده که همیشه خرسندی و خوشحالی را به نیازمندان و مردم هدیه داده است، طی این چهار دهه بسیج در عرصه عمرانی، فرهنگی، درمانی و پزشکی و سایر بخش ها آنچنان موفق عمل کرده که همیشه این تلاش ها زبانزد بوده است.

وی بیان کرد: امروز مهم ترین مدل حکمرانی در جهان، مکتب بسیج است، در جهانی که غرب تلاش می کند اعتقادات را تضعیف و به گونه ای که تمایل دارند افکار را هدایت کنند اما فرهنگ بسیجی در مقابل فرهنگ و تمدن غرب که همان تقابل حق و باطل است، ایستاده است.

مسئول بسیج دانشجویی لرستان با بیان اینکه مکتب بسیج، مکتب انقلاب است، گفت: مکتب بسیج، مکتب کاملی از اسلام است که امام(ره) بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران آن را بنا نهاد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1786857
ارسال نظر
نظرات