شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:36 منتشر شده در مورخ: 1400/09/03 شناسه خبر: 1786861
دبیر کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان:

ضرورت ثبت آثار فاخر شهدا/ ۱۱۱۷ یادواره شهدا در لرستان برگزار می‌شود

ضرورت ثبت آثار فاخر شهدا/ ۱۱۱۷ یادواره شهدا در لرستان برگزار می‌شود
سرهنگ محمودوند با اشاره به‌ضرورت ثبت و ضبط آثار فاخر شهدا، گفت: هزار و ۱۱۱۷ یادواره شهدا در لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ محمد محمودوند در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به آغاز کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان، اظهار داشت: اجلاسیه این کنگره اسفندماه سال آینده برگزار می‌شود، در نظر داریم یک هزار و ۴۱۴ یادواره شهدا را ذیل برنامه کنگره تا اسفندماه سال آینده داشته باشیم که از این تعداد هزار و ۱۱۷ یادواره در سطح پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت به‌صورت محله محور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری یادواره چهار شهید روستای شوراب محمودوند، افزود: تفاوتی که این برنامه با سایر یادواره‌ها که در سنوات گذشته برگزار می‌شد، این است که ما بنا داریم یادواره‌ای را برگزار نکنیم مگر اینکه اسناد و مدارک مربوط به شهدای عزیز را به‌صورت محله محور و پایگاه محور حتماً جمع‌آوری کرده باشیم.

دبیر کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان عنوان کرد: در زمینه خانواده‌های معظم شهدا می‌توان مصاحبه با والدین شهید، همسر شهید، فرزندان شهدا را جمع‌آوری کنیم و اثرات فاخر را در دستور قرار بدهیم و هم‌چنین در راستای تقریر کتاب، مستند و یا پویانمایی نیز تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: بایستی بتوانیم یادواره‌های شهدا را با اثربخشی هر چه بیشتر و در راستای ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و معرفی الگویی ناب به نسل جوان عملیاتی کنیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1786861
ارسال نظر
نظرات