شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 10:36 منتشر شده در مورخ: 1400/09/03 شناسه خبر: 1786875

نامزدهای جوایز گرمی ۲۰۲۲ معرفی شدند

نامزدهای جوایز گرمی ۲۰۲۲ معرفی شدند
نامزدهای شصت و چهارمین دوره جوایز گرمی با پیشتازی جون باتیست و رکوردشکنی جی زی معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ورایتی، نامزدهای شصت و چهارمین دوره جوایز گرمی روز سه شنبه (۲۴ نوامبر) اعلام شد.

در این دوره از جوایز، جون باتیست با ۱۱ نامزدی بالاتر از دیگر هنرمندان سال قرار گرفت. جی‌زی نیز با کسب سه نامزدی، تعداد نامزدی خود را در این جوایز به عدد ۸۳ رساند و به این ترتیب رکورددار شد. پیش از این جی زی و کینسی جونز با ۸۰ نامزدی به صورت مشترک این رکورد را در اختیار داشتند. پل مک کارتنی هم که پیش از این با ۷۹ نامزدی به صورت مشترک با بیانسه در رتبه دوم قرار داشت با کسب دو نامزدی در این دوره، تعداد نامزدی های جوایز گرمی خود را به عدد ۸۱ رساند.
 
 
فهرست نامزدهای بخش های مهم این رویداد:
 
در بخش بهترین آلبوم سال: جون باتیست با آلبوم «ما هستیم»، تونی بنت و لیدی گاگا با آلبوم «عشق برای فروش»، جاستین بیبر با آلبوم «عدالت»، دوجا کت برای آلبوم «PLANET HER»، بیلی آیلیش برای آلبوم «شادتر از همیشه»، اچ.ای.آر برای آلبوم «پشت ذهنم»، لیل ناس ایکس برای آلبوم «مونترو»، الیویا رودریگو برای آلبوم «بدخلق»، تیلور سوییفت برای آلبوم «تاابد»، کانیه وست برای آلبوم «دوندا»
 
در بخش بهترین ترانه سال: «عادات بد» (BAD HABITS)، «یک صدای زیبا» (A BEAUTIFUL NOISE)، «گواهینامه رانندگی» (DRIVERS LICENSE)، «جنگ برای تو» (FIGHT FOR YOU)، «شادتر از همیشه» (HAPPIER THAN EVER)، «منو بیشتر ببوس» (KISS ME MORE)، «در رو باز بگذار» (LEAVE THE DOOR OPEN)، «مونترو» (MONTERO)، «خوشگلا» (PEACHES) و «درست سر وقت» (RIGHT ON TIME)
 
در بخش بهترین آرتیست جدید: اروج آفتاب، جیمی آلن، بابی کیم، فینیس، گلاس انیمالز، JAPANESE BREAKFAST، بچه لاروی، آرلو پارکس، الیویا رودریگو و SAWEETIE
 
در بخش بهترین ضبط سال: «من هنوز به تو ایمان دارم» آبا، «آزادی» جون باتیست، «از تو یه لگد خوردم» تونی بنت و لیدی گاگا، «خوشگلا » جاستین بیبر، «درست سر وقت» برندی کارلیل، «منو بیشتر ببوس» دوجا کت، «شادتر از همیشه» بیلی آیلیش، «مونترو» لیل ناس ایکس، «گواهینامه رانندگی» الیویا رودریگو و «در رو باز بگذار» سیلک سونیک.
 
مراسم اعطای جوایز شصت ‌و چهارمین دوره جوایز گرمی روز ۳۱ ژانویه ۲۰۲۲ در لس ‌آنجلس برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1786875
ارسال نظر
نظرات