شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 14:01 منتشر شده در مورخ: 1400/09/03 شناسه خبر: 1786949
معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبیاء :

تفکر بسیج خار چشم ابرجنایتکاران عالم است

تفکر بسیج خار چشم ابرجنایتکاران عالم است
معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبیاء گفت: تفکر بسیج با عبور از مرزهای جغرافیایی. گسترش در پهنه جهان اسلام خار چشم ابرجنایتکاران عالم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه خبری تهران نیوز، سردار محمدجعفر اسدی صبح امروز در رزمایش اقتدار بسیجیان استان تهران و تجدیدبیعت و میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) اظهار کرد: اگر کسی ولی‌اش الله نباشد، بدون شک طاغوت ولی او است.

وی گفت: اولین شرط بسیجی بودن بصیرت است و قرآن به ما می‌گوید اگر می‌خواهید ببینید باید نور داشته باشید، چرا که بصیرت بدون نور معنا ندارد.
معاون بازرسی قرارگاه خاتم‌الانبیاء بیان کرد: خداوند متعال می‌فرماید کسانی که من ولی آن‌ها هستم "یخرجونهم من الظلمات من النور" هستند، از این‌رو نخستین شرط بسیج داشتن بصیرت است.
سردار اسدی در بیان ویژگی‌های امام خمینی (ره) به عنوان ابربسیجی قرن، خاطرنشان کرد: امام راحل آنچه را در طول عمر خود کسب کرده بود، همه را در اختیار مردم نهاد.
وی با اشاره به مهمترین خصلت‌های بسیجیان، تاکید کرد: بسیجی باید بااخلاص، خستگی‌ناپذیر، باسخاوت، ساده زیست و در برابر خانواده‌های معظم شهدا بسیار خاضع و با ادب بوده و خط قرمز او ولایت فقیه باشد.
معاون بازرسی قرارگاه خاتم‌الانبیاء افزود: امروزه تفکر بسیجی نه تنها در جغرافیای ایران که در پهنه جهان اسلامی گسترش یافته و این شجره طیبه قهرمانانی را در سراسر دنیا پرورانده و خار چشم ابرجنایتکاران عالم است.
سردار اسدی نخستین ماموریت بسیجیان را غلبه بر نفس اماره و خروج از ظلمات دانست و گفت: با آمدن در نور درمی‌یابیم که رنگ و لعاب دنیا ارزشی نداشته و آنچه ارزشمند است، اینکه وقت رفتن قلبی آرام و دلی امیدوار داشته و همه چیزمان در فضل و کرم خداوند باشد.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1786949
ارسال نظر
نظرات