شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:47 منتشر شده در مورخ: 1400/09/03 شناسه خبر: 1787061
در تیم من جاسوس وجود ندارد؛

مجیدی: می‌دانستم با چه کسی بازی داریم و برای حواشی آماده بودم/ اتفاقات پیش‌آمده برای یامگا و ژستد خنده‌دار بود!

مجیدی: می‌دانستم با چه کسی بازی داریم و برای حواشی آماده بودم/ اتفاقات پیش‌آمده برای یامگا و ژستد خنده‌دار بود!
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: خنده‌دار است که دو ساعت قبل از بازی بگویند بازیکنان‌تان نمی‌توانند بازی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از کسب تساوی مقابل تیم فوتبال گل‌گهر در نشست خبری اظهار داشت: دوست نداشتم در نشست خبری شرکت کنم و به احترام خبرنگاران عزیز آمدم. اتفاقاتی در فوتبال ما می‌افتد که تعجب می‌کنم. تیمم دو، سه روز است که تمرین کرده و به اینجا آمد. صبح جلسه فنی در هتل داشتیم و سوار اتوبوس شدیم که به ورزشگاه بیایم، بعد می‌گویند دو بازیکن‌ خارجی‌تان (ژستد و یامگا) نمی‌توانند بازی کنند. نمی‌توانستند زودتر یا در جلسه هماهنگی اعلام کنند؟

وی در ادامه بیان داشت: ساعت ۱۳:۲۹ اعلام کردند که دو بازیکن نمی‌توانند بازی کنند. وقتی دستیارم به من گفت چند بازیکن را به سیرجان ببریم، گفتم هر چه بازیکن داریم ببریم، چون این اتفاق برای من قابل پیش‌بینی بود و می‌دانستیم با چه کسی بازی داریم.
 
سرمربی تیم فوتبال استقلال عنوان داشت: از بازیکنانم خواستم بدون توجه به این اتفاقات تلاش‌شان را بکنند و فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتند. فکر نمی‌کنم کسانی که از طریق تلویزیون بازی را نگاه می‌کردند، دروازه‌بان ما را دیده باشند، مخصوصا نیمه دوم که اصلا به دروازه ما نرسیدند. واقعا جای تأسف دارد در فوتبال حرفه‌ای پس از ۵ بازی نامه بزنند و بگویند دو بازیکن نمی‌توانند بازی کنند. امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم امتیازها را کسب کنیم.
 
مجیدی تصریح داشت: کل بازی در اختیار ما بود. آمار را چک نکردم، اما فکر نکنم یک توپ در چارچوب ما زده باشند. باید در زدن ضربات آخر دقت می‌کردیم، اما بی‌تأثیر نبود که دو بازیکن خارجی‌مان را از دست دادیم. از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.
 
سرمربی استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کند عدم بازی کردن یامگا و ژستد به بحث تبلیغات محیطی بازمی‌گردد، گفت: اصلا بحث من نیست و این موضوع در حوزه کاری‌ام نیست. به عنوان سرمربی حق داشتم قبل از بازی بدانم. در خصوص مسائل دیگر در جریان نیستم و به مسئولان باشگاه ارتباط دارد. خنده‌دار است که دو ساعت قبل از بازی بگویند بازیکنان‌تان نمی‌توانند بازی کنند.
 
وی در واکنش به طرح این موضوع که برخی رسانه‌ها امروز اعلام کرده بودند که بازیکنان خارجی استقلال مجوز بازی ندارند، تاکید داشت: این رسانه‌هایی که می‌گویید برای همان آدم‌هایی است که این نقشه را طراحی کردند و همه آنها را می‌شناسند. آنقدر از این کارها کرده‌اند که همه آنه ا را می‌شناسند.
 
مجیدی در رابطه با اینکه چه صحبتی با دو بازیکن خارحی‌اش انجام داد، اذعان داشت: به جرات می‌گویم خوشحالم این دو بازیکن به استقلال اضافه شدند. جدا از مسائل فنی بحث حرفه‌ای‌گری‌شان است. از بازیکنان دیگر بپرسید که ژستد و یامگا چطور آنها را تشویق می‌کردند سه امتیاز را بگیرند. حق ما در بازی امروز برد بود. اگر در زدن ضربات آخر دقت می‌کردیم باید برنده بازی می‌شدیم. کل بازی در اختیار ما بود.
 
سرمربی استقلال در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه احساس نمی‌کند تیمش نیاز به پلی‌میکر دارد، گفت: هافبک‌های ما خوب هستند. دنبال جذب هافبک بودیم، ولی می‌دانید از لحاظ زمان وقت نداشتیم با همکارانم وقت گذاشتیم و بازیکنان را انتخاب کردیم،. تمام نود دقیقه بازی‌های آنها را تماشا کردم. بازیکنی که بخواهیم بگیریم، آزاد هستند. بازیکنانی که بیرون باشند و بازی نکرده باشند، به درد ما نمی‌خورند.
 
وی در واکنش به بحث وجود جاسوس در تیمش عنوان داشت: من اینجا به احترام هیئت فوتبال، سازمان لیگ و ... نیامده‌ام و به احترام خبرنگاران آمده‌ام. چنین چیزهایی که می‌گویید مهم نیست و به آن اهمیت نمی‌دهم. چنین چیزی در تیمم وجود ندارد. این مسائل را از طریق دوستانم شنیدم و اصلا چنین مسائلی در تیمم وجود ندارد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1787061
ارسال نظر
نظرات